Co czeka Kate i Edwinę w 3. sezonie "Bridgertonów"? Aktorki zdradzają, czego by chciały dla swoich postaci

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Czego pragną dla swoich bohaterek gwiazdy "Bridgertonów" Simone Ashley i Charithra Chandran? Okazuje się, że aktorki mają dla swoich bohaterek trochę inne marzenia.

2. sezon serialu "Bridgertonowie" zapewnił Kate (Simone Ashley) małżeństwo z Anthonym (Jonathan Bailey), tym samym zostawiając młodą Edwinę (Charithra Chandran) ciągle niezamężną. Czego aktorki chcą w najbliższym czasie dla swoich bohaterek? Ich marzenia delikatnie się od siebie różnią.

Bridgertonowie sezon 3 – co czeka Kate i Edwinę?

W finałowym odcinku 2. sezonu królowa Charlotte (Golda Rosheuvel) zaproponowała Edwinie zapoznanie się z księciem Fryderykiem. I aktorka Charithra Chandran przyznała w rozmowie z Extra, że chciałaby zobaczyć swoją bohaterkę jako żonę księcia.

– Świat Bridgertonów się rozszerza, nazywamy to Bridgerverse i Edwina gdzieś w tym Bridgerversie egzystuje, więc kto wie, co nas czeka? (...) Myślę, że to ekscytujące i jeżeli Bóg pozwoli, to ten serial będzie trwał przez lata i jestem pewna, że każdy z nas pojawi się w różnych momentach. Chciałabym ją zobaczyć z jakimś przystojnym księciem. Ona na to zasługuje.

Bridgertonowie sezon 3 Kate Edwina co dalej

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Kate jest już w zupełnie innym miejscu. W rozmowie z IMDb Simone Ashley wyraziła nadzieję, że jej bohaterka doczeka się dziecka.

– Jestem podekscytowana, że zobaczę, jak Kate staje się wicehrabiną i głową domu. Myślę, że ma wiele do nauczenia się od Anthony'ego. Oni będą dwojgiem małych partnerów. Naprawdę chciałabym ich zobaczyć, jak mają dziecko, mówiąc wprost. Może tak się stanie, może nie.

Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, by Charithra Chandran miała powrócić w 3. sezonie jako Edwina. Jak zauważyła sama ektorka, Edwina nie jest częścią rodziny Bridgertonów, nie wyklucza to jednak możliwości pojawienia się te bohaterki na trzecim planie.

– Powiedziałabym, że serial "Bridgertonowie" jest o rodzinie Bridgertonów, a koniec końców Edwina nie jest częścią tej rodziny – czy też nie jest jej bezpośrednią częścią. Każdy sezon opowiada w końcu o innym członku rodzeństwa Bridgertonów. Ale oczywiście, że też mogę się pojawić.

Wiemy na pewno, że będziemy obserwować, jak Kate i Anthony przejmują obowiązki i muszą zająć się swataniem młodszego rodzeństwa, a na pierwszy plan wyjdzie historia miłosna Colina i Penelope.

Bridgertonowie – serial dostępny na Netfliksie

REKLAMA