"Boo, Bitch" – zobaczcie zwiastun młodzieżowego serialu Netfliksa. Lana Condor rządzi liceum jako duch

"Boo, Bitch" (Fot. Netflix)

Już w lipcu Netflix zaprezentuje zwariowaną młodzieżową komedię "Boo, Bitch", w której Lana Condor zmierzy się nie tylko z licealnymi problemami, ale i życiem po śmierci. Jest zwiastun!

"Boo, Bitch" zobaczymy na Netfliksie 8 lipca. Serial liczy osiem odcinków – niedawno pokazano zdjęcia z serialu, a teraz możecie zobaczyć również zwiastun.

Boo, Bitch – zwiastun serialu z Laną Condor

"Kto mówi, że żyje się tylko raz?". Główną bohaterką "Boo, Bitch" jest Erica (w tej roli Lana Condor, "Do wszystkich chłopców, których kochałam"), nastolatka, która do tej starała się zbytnio nie wychylać. Teraz planuje skorzystać z okazji, by zmienić swój sposób myślenia i zacząć żyć w iście epicki sposób. Licealistka wraz z najlepszą przyjaciółką Gią (Zoe Colletti, "Fear the Walking Dead") postanawia wszystko zmienić i zacząć imprezować, ale zanim ma okazję w pełni skosztować nowego życia, następnego ranka odkrywa... że nie żyje.

Jak widzimy w zwiastunie, Erica otrzyma szansę na powrót do życia – musi sprawić, że jako duch będzie popularniejsza niż za życia. Czy dziewczynie uda się wspiąć w szkolnej hierarchii, pozostając przy tym sobą? Oprócz kwestii egzystencjalnych zwiastun obiecuje także szałowe i kolorowe kreacje oraz muzyczne numery.

Mason Versaw ("Plotkara") wystąpi w roli obiektu uczuć Eriki – Jake'a. Do obsady należą również m.in. Aparna Brielle ("Nauki niezbyt ścisłe") jako Riley, Tenzing Norgay Trainor ("Liv i Maddie") jako Gavin oraz Jason Genao ("On My Block") w roli Devona.

"Boo, Bitch" tworzą showrunnerki Erin Ehrlich ("Crazy Ex-Girlfriend") i Lauren Iungerich ("On My Block"). Lana Condor należy do grona producentów wykonawczych, wśród których znajdują się jeszcze m.in. Jonathon Komack Martin ("Deadpool"), Jamie Dooner ("On My Block") oraz Blake Goza ("Gorący materiał").

Boo, Bitch – premiera 8 lipca na Netfliksie

boo bitch zwiastun kiedy premiera
REKLAMA