Które seriale do skasowania? Jest nowy ranking

Jeszcze nie wszystkie seriale zdążyły wrócić, ale Spoiler TV już zaprezentował swoją pierwszą tabelę. A w niej są już pierwsi kandydaci do odstrzału.

Ruszył nowy sezon, czas więc na pierwsze podsumowania. Z tabeli Spoiler TV wynika, że mamy już pierwszych kandydatów do skasowania - "The Mob Doctor" i "Partners". Bardzo słaba jest na razie pozycja seriali NBC - "Up All Night", "Parks and Recreation", "Parenthood", "Grimm" i "Guys with Kids". Ten ostatni pewnie nie przetrwa, ale to nie znaczy, że wszyscy weterani się uratują.

Najlepiej spośród nowości radzą sobie "Revolution", "Go On" i "The New Normal". Z kolei wśród starej gwardii jak na razie najbezpieczniejszą pozycję mają "How I Met Your Mother", "Kości" i "2 Broke Girls". Widać wyraźny spadek "Hawaii Five-0" - jeśli "Revolution" za kilka tygodni wciąż będzie na fali, ten serial może mieć problem.

Więcej szczegółów znajdziecie w tabelce. I jeszcze legenda: czerwonym kolorem oznaczono skasowane produkcje, pomarańczowym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy – te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski – te, które mają już zamówiony kolejny sezon.

REKLAMA