"Zbrodnie po sąsiedzku" – zobaczcie zwiastun 2. sezonu. Detektywi z przypadku rozwiązują kolejną sprawę

"Zbrodnie po sąsiedzku" (Fot. Hulu)

Mabel, Oliver i Charles powracają w 2. sezonie "Zbrodni po sąsiedzku". Detektywi z przypadku wpadają w coraz większe kłopoty – w zwiastunie pojawia się pytanie, kto próbuje ich wrobić.

"Zbrodnie po sąsiedzku" to parodia seriali true crime od Hulu. 1. sezon jest dostępny w Polsce od wczoraj na Disney+ (nasza recenzja tutaj), a 28 czerwca za granicą będzie mieć premiera 2. seria. W sieci pojawił się zwiastun i wszystko wskazuje na to, że samozwańczy detektywi wpakują się w jeszcze większe kłopoty.

Zbrodnie po sąsiedzku sezon 2 – zwiastun 

W finale 1. serii zobaczyliśmy, jak Mabel (Selena Gomez), Oliver (Martin Short) i Charles (Steve Martin) zostali wrobieni w morderstwo Bunny Folger, szefowej zarządu budynku Arconia. Inni mieszkańcy budynku są przekonani o ich winie i podczas gdy detektywi usiłują rozszyfrować, co się wydarzyło, prawdziwy morderca – lub morderczyni – ciągle podrzuca nowe dowody przeciwko nim. Mabel, Charles i Oliver stają się również tematem konkurencyjnego podcastu true crime.

W zwiastunie widzimy także Carę Delevingne ("Carnival Row"), która zagra Alice – właścicielkę galerii sztuki i potencjalną nowa miłość Mabel. Do obsady dołączyli również Michael Rapaport ("Atypowy") jako detektyw Kreps, Amy Schumer ("Life & Beth") jako przerysowana wersja samej siebie, a także laureatka Oscara Shirley MacLaine w roli matki zamordowanej Bunny.

Kogo jeszcze zobaczymy? Powróci Jan (Amy Ryan), która wylądowała za kratkami w finale 1. sezonu, oraz Nathan Lane jako Teddy Dimas. Twórcą serialu jest John Hoffman ("Spojrzenia", "Grace i Frankie"). W Polsce 2. sezon pojawi się na platformie Disney+, ale data nie została jeszcze podana.

Zbrodnie po sąsiedzku sezon 2 – premiera 28 czerwca w USA

REKLAMA