Ekipa "The Boys" zdradza kulisy numeru musicalowego z 5. odcinka. Zobaczcie, jak powstawał występ Kimiko

"The Boys" (Fot. Amazon)

Twórcy "The Boys" z każdym odcinkiem udowadniają, że mają głowę pełną pomysłów. Za nami musical, a Eric Kripke i gwiazdy serialu opowiedziały o jego kulisach. Jest też wideo.

5. odcinek 3. sezonu "The Boys" o nazwie "The Last Time to Look on This World of Lies" zawierał wątki musicalowe z udziałem Kimiko (Karen Fukuhara) i Frenchiego (Tomer Capone). Jak wyglądało kręcenie?

The Boys sezon 3 – ekipa o numerze musicalowym

Showrunner serialu Eric Kripke oraz serialowi Kimiko i Frenchie rozmawiali z TVLine na temat musicalowego numeru w serialu. Kripke zdradził, że planował ten moment już od poprzedniego sezonu.

– Tak naprawdę zaczęło się to w 2. sezonie. Mieliśmy pomysł na numer muzyczny dla Kimiko, ponieważ ona odkrywała swój głos. Bardzo podobał nam się pomysł, żeby zaczęła śpiewać – coś, co jest jednocześnie zdrowe, ale i ma w sobie nutę smutku, jak Björk w "Tańcząc w ciemnościach". To było tak długo w scenariuszu, że nawet powiedziałem o tym Karen, co było strasznym błędem, bo potem musieliśmy to wyciąć, a ja musiałem powiedzieć Karen, że ten piękny numer muzyczny, który mieliśmy dla niej zrobić, wypadł. Ale zapewniłem, że stworzę go dla niej, bo bardzo tego chcę.

Na kanale Prime Video pojawiło się wideo zza kulis kręcenia odcinka, na którym cała ekipa ćwiczy musicalową sekwencję i jak widać – była to nie tylko świetna zabawa, ale i ciężka praca.

Tymczasem twórca "The Boys" zdradził w rozmowie z TVLine, że jest wielkim fanem musicali – choć może nie widać tego po tym, co robi na co dzień.

– Uwielbiam hollywoodzkie musicale. To jeden z moich ulubionych gatunków filmowych. Nie widać tego po tym, co robię, ale to, co robię, i to, co oglądam, to często dwie różne rzeczy. Kiedy więc znów pojawiła się okazja, żeby wyrazić jej totalną radość z tego, że dostaje wszystko, czego chce, że jest tym, co uważa za "normalne", poczułem, że to idealna okazja, żeby włączyć ją w tę sekwencję.

W rozmowie z TVLine Karen Fukuhara odniosła się także do innego długo wyczekiwanego momentu – Kimiko i Frenchie się pocałowali. Aktorka nie ukrywa, że była naprawdę podekscytowana, że w końcu do tego doszło.

– Krzyczałam w środku! Nie jesteśmy informowani o związku Frenchie i Kimiko przed przeczytaniem scenariusza, więc zdecydowanie miałam ten moment OMG.

Przed nami jeszcze większe szaleństwo w "The Boys" – 6. odcinek to długo wyczekiwany "Herogasm". Twórca zapewnia, że nie będzie to tylko wielka orgia superbohaterów, i zapowiada wielkie emocje i konfrontacje.

The Boys sezon 3 – nowe odcinki w piątki na Prime Video

REKLAMA