"Pierwsze zabójstwo" – teen drama o wampirach powróci z 2. sezonem? Gwiazda mówi, jakie są szanse

"Pierwsze zabójstwo" (Fot. Netflix)

"Pierwsze zabójstwo" to młodzieżowy serial Netfliksa, w którym zakazany romans dzieje się w świecie wampirów i łowców potworów. Czy produkcja ma szansę dostać 2. sezon?

"Pierwsze zabójstwo" to ośmioodcinkowy serial młodzieżowy, który oparty jest na opowiadaniu Victorii "V.E." Schwab. Finał pozostawił otwartą furtkę na kontynuację – czy faktycznie zobaczymy 2. sezon? Sarah Catherine Hook opowiedziała, jakie są na to szanse.

Pierwsze zabójstwo – będzie 2. sezon serialu?

Sarah Catherine Hook, czyli serialowa Juliette w rozmowie z The Wrap podkreśliła, że los serialu jest zależny przede wszystkim od zaangażowania widzów.

– Myślę, że jeśli po prostu obejrzycie serial i upewnicie się, że jest w top 10 na Netfliksie, żebyśmy mogli myśleć o 2. sezonie, to jestem pewna, że będziemy mogli wrócić. Po prostu włączcie go. Włączcie go wszyscy na świecie, a wszystko będzie dobrze. Wrócimy. Nie martwcie się.

pierwsze zabójstwo sezon 2 czy będzie

"Pierwsze zabójstwo" (Fot. Netflix)

W finale Juliette i Cal (Imani Lewis) rozstały się z powodu wielu trudności i problemów – Hook jest jednak pewna, że dziewczyny mają szansę na szczęśliwe zakończenie.

– Myślę, że będą w stanie to zrobić. Wiesz, one są naprawdę młode. Myślę, że potrzeba na to trochę czasu. Myślę, że Cal będzie się bardzo starała zostać najlepszym łowcą potworów. I myślę, że będzie próbowała zabić Juliette. Myślę, że będzie próbowała zabić Juliette kilka razy. I myślę, że Juliette też będzie z nią walczyć! Naprawdę liczę na to, że będzie to walka, a potem zrobi się dość seksownie i będzie ten moment: "och, ale ty wciąż mnie kręcisz!".

Netflix nie określił się jeszcze co do 2. sezonu, więc wszystko jest możliwe. A czy warto oglądać serial? Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją "Pierwszego zabójstwa".

Pierwsze zabójstwo – serial dostępny na Netfliksie

REKLAMA