Herogasm już za chwilę w "The Boys". Twitter cenzuruje promocję, a aktorzy mówią, że tego nie "odzobaczycie"

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

W tym tygodniu czeka nas odcinek 3. sezonu "The Boys", na który wszyscy czekamy: "Herogasm". Gwiazdy serialu zapewniają, że nie da się go "odzobaczyć". A Twitter zablokował promujące go emoji.

Na oficjalnym profilu twitterowym serialu "The Boys" ogłoszono "nieświęty tydzień", który zapowiada najbardziej wyczekiwany odcinek 3. sezonu: "Herogasm". Gwiazdy serialu, Antony Starr (czyli Homelander) i Erin Moriarty (Starlight) bardzo krótko, ale za to bardzo obiecująco opisały nadchodzący 6. odcinek 3. sezonu serialu. A Twitter nie wyraził zgody na promujące go emoji.

The Boys sezon 3 – odcinek 6 to słynny Herogasm

W wywiadzie dla Mama's Geeky Antony Starr i Erin Moriarty mieli nie ałe problemy z tym, jak opisać Herogasm bez wdawania się we spoilery. Erin Moriarty obiecała prawdziwą mieszankę emocji.

– Zdecydowanie was to zszokuje, może was podniecić, najprawdopodobniej was zaniepokoi i nigdy tego nie możecie "odzobaczyć".

Antony Starr zgodził się szczególnie z tym ostatnim stwierdzeniem.

– Dla mnie "Herogasm" w jednym zdaniu: "Jak do k**wy nędzy mam to 'odzobaczyć'?"

Z kolei w wywiadzie dla GQ Antony Starr przyznał, że będzie przewijał ten odcinek podczas oglądania.

– Wiem, że fani komiksów są bardzo zainteresowani, by to zobaczyć. Jestem pruderyjny, więc zamierzam to przewijać.

Promocja Herogasmu zablokowana na Twitterze

W tym samym wywiadzie Chace Crawford (czyli The Deep) powiedział, że aktorzy są straumatyzowani.

– Byłem tam tyko przez kilka dni zdjęciowych, ale wiem, że Jack [Quaid] i Jensen [Ackles] byli przestraszeni. Jest tam trauma.

Również Twitter podchodzi do sprawy "ostrożnie". Oficjalne konto serialu ogłosiło "nieświęty tydzień" i pokazało emoji, którego portal nie zaakceptował i nie dopuścił do użytku.

A o czym będzie "Herogasm"? Odcinek pokaże , jak supki okłamują świat – wszyscy są przekonani, że walczą z zagrożeniem w kosmosie, podczas gdy tak naprawdę oddają się szalonej orgii. Eric Kripke obiecuje jednak, że odcinek będzie o czym więcej, niż tylko o seksie.

The Boys sezon 3 – nowe odcinki w piątki na Prime Video

REKLAMA