Koszmarne laleczki na plakatach "American Horror Stories". 2. sezon startuje latem w USA – a co z Polską?

"American Horror Stories" (Fot. FX)

Spin-off "American Horror Story" Ryana Murphy'ego i Brada Falchuka powróci latem. Zobaczcie pierwsze plakaty 2. sezonu "American Horror Stories", na których są koszmarne laleczki.

Na chwilę obecną nie wiadomo dużo o 2. sezonie "American Horror Stories", który będzie miał swoją premierę już 21 lipca w Stanach Zjednoczonych. Niestety, w tym momencie nie wiemy też, co z polską premierą na Disney+, ale po braku takich nowości jak "The Old Man", "Pistol" czy 3. sezon "Atlanty" w polskiej wersji serwisu można sądzić, że seriale FX i Hulu będą u nas pojawiać się z opóźnieniem.

American Horror Stories – plakaty 2. sezonu

2. sezon "American Horror Stories" będzie podążał śladem sezonu pierwszego i każdy odcinek będzie się składał z pojedynczych, zamkniętych historii tworzących antologię. Na razie jeszcze nie ma zwiastuna ani opisu fabuły poszczególnych odcinków, ale pojawiły się dwie wersje plakatu – widzimy na nim kobiece twarze, które równocześnie wyglądają jak bardzo niepokojące lalki.

Wydają się jakby zaklęte gdzieś w połowie, pomiędzy prawdziwymi ludźmi a zabawkowymi lalkami. Makijaż, jaki na sobie mają, to mocno podkręcona wersja mody z lat 80., ale równocześnie wielkie, szkliste oczy odbierają kobietom efekt przebrania, a nadają dziwny, nienaturalny charakter. Można też spojrzeć na to inaczej – jak napisała telewizja FX na Twitterze, "one patrzą w nasze dusze". Tak czy inaczej, plakaty wydają się mocno nawiązywać do "Doliny lalek" z 1967 roku.

american horror stories sezon 2 plakat kiedy premiera

american horror stories sezon 2 plakat kiedy premiera disney+

"American Horror Stories" to spin-off nagradzanej wielokrotnie serii "American Horror Story" Ryana Murphy'ego i Brada Falchuka. W obsadzie 1. sezonu znaleźli się m.in. Matt Bomer, Billie Lourd, John Carroll Lynch, Aaron Tveit, Paris Jackson, Kaia Gerber, Madison Bailey, Virginia Gardner, a także Danny Trejo jako św. Mikołaj.

Obecnie niestety nie wiadomo nic o tym, co będzie się działo w 2. sezonie ani kogo na pewno możemy spodziewać się na ekranie. 1. sezon "American Horror Stories" jest dostępny na Disney+. Nasza recenzja "American Horror Stories" tutaj.

American Horror Stories sezon 2 – premiera 21 lipca w USA

REKLAMA