"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" – nowy serial młodzieżowy HBO Max. Kiedy polska premiera?

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" (Fot. HBO Max)

Już wkrótce HBO Max przedstawi nam losy nowego pokolenia kłamczuch w serialu "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny". Jest polska data premiery oraz teaser – co nas czeka?

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" to reboot popularnego serialu "Słodkie kłamstewka". Serial wystartuje w USA 28 lipca i tego samego dnia pierwsze trzy odcinki pojawią się także w Polsce w serwisie HBO Max.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny – gdzie obejrzeć serial?

Serial "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" opowiada o nowym pokoleniu nastolatek prześladowanych przez A – tajemniczego zamaskowanego mordercę, który chce wymierzyć im karę za grzechy matek, ale także ich własne.

20 lat wcześniej seria tragicznych wydarzeń wstrząsnęła robotniczym miasteczkiem Millwood. Teraz, w dzisiejszych czasach, całkiem inna grupa nastolatek – nowe kłamczuchy – jest dręczona przez nieznanego napastnika i zmuszona do zapłacenia za sekretny grzech popełniony przez ich rodziców dwie dekady temu. Ich własne grzechy też nie pozostają bez znaczenia. W tej wersji mrocznej historii o dojrzewaniu znajdujemy się wiele kilometrów od Rosewood, nadal jednak w istniejącym i znanym z klasycznych "Słodkich kłamstewek" uniwersum.

W głównych rolach wystąpią Bailee Madison ("The Fosters", "Good Witch") jako Imogen, Malia Pyles, ("Baskets", "Sposób na morderstwo") jako Minnie, Maia Reficco (Zmiksowana Kally") jako Noa, Chandler Kinney ("Zombies: Addison's Monster Mystery") w roli Tabby oraz Zaria ("Tato, nie rób mi obciachu") jako Faran.

Serial tworzą Roberto Aguirre-Sacasa ("Riverdale", "Chilling Adventures of Sabrina") i Lindsay Calhoon Bring, która współtworzyła "Chilling Adventures of Sabrina". W gronie producentów wykonawczych znajduje się także I. Marlene King, twórczyni oryginalnych "Słodkich kłamstewek". 1. sezon ma liczyć 10 odcinków.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny – premiera 28 lipca na HBO Max

REKLAMA