Jak powstawał muzyczny numer z 3. sezonu "The Umbrella Academy"? Serialowy Diego zdradza szczegóły

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

Serial "The Umbrella Academy" powrócił z 3. sezonem, który już w premierowym odcinku nieźle zaskoczył widzów. Serialowy Diego zdradził kulisy muzycznego numeru. Spoilery!

W 1. sezonie "The Umbrella Academy" rodzeństwo tańczyło do utworu "I Think We're Alone Now" Tiffany, a teraz widzów zachwycił kolejny muzyczny numer. David Castañeda zdradził, jak wyglądało przygotowanie do kręcenia tej sceny.

The Umbrella Academy sezon 3 – kulisy sceny z Footloose

W premierowym odcinku 3. sezonu rodzeństwo Hagreeves mierzy się z Akademią Sparrow. Gdy ma dojść do starcia, Marcus (Justin Cornwell), czyli Jedynka z ekipy przeciwników rozpoczyna taneczną bitwę do utworu "Footloose" Kenny'ego Logginsa z musicalu pod tym samym tytułem. Koniec końców okazuje się, że cała "walka" była jedynie halucynacją Diega po tym, gdy został trafiony jadem przez Jaymie ( Cazzie David). Scena wywołała zachwyt widzów, a David Castañeda w rozmowie z People opowiedział o kulisach kręcenia.

– To było całe przedsięwzięcie. Mam mnóstwo nagrań i nie mogę się doczekać, żeby się nimi podzielić ze wszystkimi. Pokazałem je kilku członkom rodziny, a oni pytali – co to jest za serial? Co się dzieje? Dlaczego to się dzieje?

Przygotowanie tanecznej bitwy pomiędzy członkami The Umbrella Academy i The Sparrow Academy trwało ponad pięć tygodni, a ze względu na pandemię próby odbywały się za pomocą platformy Zoom.

David Castañeda podzielił się także swoim spostrzeżeniem dotyczącym bohaterów "The Umbrella Academy". Jego zdaniem rodzeństwo Hargreeves są jak "Przyjaciele" z supermocami.

– Diego to Joey, na 100%. Klaus jest Chandlerem. A [Luther to] Ross, [bo] cały czas się zakochuje. Opanowaliśmy taką dynamikę, że jeśli usuniesz moce, nadal będzie zachowana. Potrzebujemy tylko swojej kawiarni.

Nowe odcinki serialu już są dostępne na Netfliksie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją 3. sezonu "The Umbrella Academy".

3. sezon The Umbrella Academy dostępny na Netfliksie

REKLAMA