Michelle Trachtenberg powróci jako Georgina Sparks w 2. sezonie nowej "Plotkary". Jest wymowna zapowiedź

"Plotkara" (Fot. CW)

Trwają prace nad 2. sezonem rebootu "Plotkary" od HBO Max. Na nowe odcinki jeszcze poczekamy, ale w sieci pojawiła się informacja o pojawieniu się kolejnej postaci z oryginalnego serialu.

Ekipa nowej wersji "Plotkary" intensywnie pracuje na planie 2. sezonu serialu. Tymczasem w sieci pojawił się pierwszy teaser promujący nowe odcinki, a fani oryginału zauważyli znaną postać.

Plotkara – Michelle Trachtenberg powróci jako Georgina Sparks

Na profilu serialu na Twitterze pojawił się krótki teaser nowego sezonu, w którym wyświetla się hasło "Wystarczy jedna iskra, by rozpocząć ogień", co jest oczywistym nawiązaniem do nazwiska Georginy Sparks. W klipie widzimy też Michelle Trachtenberg.


Georgina Sparks była jednym z czarnych charakterów w oryginalnej "Plotkarze", wciąż konkurując z Sereną (Blake Lively) i wciągając ją w niebezpieczne sytuacje. W 1. sezonie nowej "Plotkary" został nam przedstawiony Milo, syn Georginy – dlatego pojawienie się bohaterki jest jak najbardziej uzasadnione.

Joshua Safran, jeden z twórców oryginalnej "Plotkary" oraz showrunner rebootu jeszcze przed premierą serialu zdradził, że możemy liczyć na cameo pojedynczych bohaterów. Zaznaczył jednak, że początkowo na pewno nie będzie to nikt z głównej obsady. Przypomnijmy jego słowa:

– Mam nadzieję, że dotrzemy do miejsca, kiedy będziemy mogli skontaktować się z obsadą, jeśli nadejdzie ten czas, i zobaczymy, czy będą chcieli przyjść. W pierwszym sezonie jest kilka odcinków z ludźmi z oryginalnego serialu, ale nie ma nikogo z głównych postaci. Widownia nigdy nie zaakceptowałaby tych [nowych] bohaterów, gdyby byli w cieniu pierwotnych postaci. Oni już znajdują się w tym cieniu, więc jeśli oryginalni bohaterowie byliby z nimi w jakiś sposób – dlaczego miałbyś chcieć poznać Zoyę, gdy nagle możesz zobaczyć Nate'a?

Na ten moment nie wiadomo, jaką rolę w 2. sezonie "Plotkary" odegra Georgina i w ilu odcinkach wystąpi. Jednak biorąc pod uwagę zachowanie bohaterki w oryginalnej "Plotkarze" – możemy spodziewać się, że nieźle namiesza.

Plotkara jest dostępna na HBO Max

REKLAMA