HBO Max podaje imponującą listę premier na lipiec. "Ostry dyżur", "Supernatural", "ALF" – a to tylko początek

"Supernatural" (Fot. CW)

HBO Max podzieliło się listą swoich lipcowych premier. Jest na niej nie tylko 4. sezon "Co robimy w ukryciu" i kilka innych nowości, ale też mnóstwo kultowych seriali, z "Supernatural" na czele.

HBO Max przysłało dziś do nas listę swoich premier na lipiec, z zastrzeżeniem że jest to lista niekompletna – bez rozpiski dziennej i bez niektórych tytułów. Wśród zapowiadanych seriali są takie hity, jak "Supernatural", "ALF", "Ostry dyżur", "Parks and Recreation", "Downton Abbey" czy "Mała doboszka". Na bieżąco będziemy mogli oglądać 4. sezon "Co robimy w ukryciu" i 3. sezon animacji "Tuca & Bertie".

Oprócz tego pojawi się odcinek specjalny "Bajeru z Bel-Air" ze spotkaniem obsady po latach, niedostępny do tej pory w Polsce 3. sezon "Rodziców", amerykańska wersja serialu "Pani sprzątająca", a także 2. sezon "Primal" i nowa wersja "Pretty Little Liars", czyli "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny". Poniżej rozpiska razem z filmami – zaznaczamy, że nie jest to pełna lista premier HBO Max na lipiec.

Premiery HBO Max – seriale, które będą w lipcu

 • Mała doboszka (The Little Drummer Girl) – miniserial oparty na bestsellerowej powieści szpiegowskiej Johna le Carré o tym samym tytule. Szpiegowska historia, w której toczy się międzynarodowa gra o wysoką stawkę. Florence Pugh, Alexander Skarsgård i Michael Shannon w rolach głównych – premiera: 1 lipca.

 • Bajer z Bel-Air znowu razem (The Fresh Prince of Bel-Air Reunion) – program specjalny nagrany z okazji 30. rocznicy kultowego serialu "Bajer z Bel-Air" - premiera: 5 lipca.
 • Nie z tego świata (Supernatural) sezony 1-15 – serial o dwóch braciach, Samie i Deanie Winchesterach, którzy w dzieciństwie stracili matkę w wyniku działań tajemniczej i demonicznej siły nadprzyrodzonej. Ich ojciec postanowił wychować ich na żołnierzy – premiera: 5 lipca, wszystkie sezony.
 • ALF sezony 1-4 - przygody Gordona Shumwaya, kosmity z planety Melmak, który uciekł ze swojej planety, zanim ta została zniszczona, i wylądował na dachu garażu całkiem zwyczajnej rodziny Tannerów – premiera: 10 lipca, wszystkie sezony wraz ze specjalnym odcinkiem świątecznym.
 • Co robimy w ukryciu (What We Do in the Shadows) sezon 4 – ciąg dalszy komedii o codziennym, a raczej conocnym, życiu trójki wampirów, które egzystowały razem przez setki lat na Staten Island – premiera: 13 lipca.

 • Tuca & Bertie sezon 3 – powrót animowanego serialu komediowego Adult Swim o najlepszych ptasich przyjaciółkach, wolnomyślicielce Tuce i niepewnej siebie Bertie, które podróżują razem przez zmienne koleje życia – premiera: 13 lipca.
 • Rodzice (Breeders) sezon 3 – powrót serialu komediowego, pokazującego paradoks, który zna każdy rodzic, chociaż nigdy się do tego nie przyzna – że jest gotowy oddać życie za swoje dzieci, ale czasem ma też ochotę je zabić. W głównych rolach Martin Freeman oraz Daisy Haggard – premiera: 15 lipca.
 • Ostry dyżur (ER) sezony 1-6 – kultowy serial opowiadający o pracy izby przyjęć fikcyjnego miejskiego szpitala County General i życiu jego oddanych lekarzy. W obsadzie m.in. Noah Wyle, Maura Tierney, Sherry Stringfield czy George Clooney – premiera: 17 lipca.
 • Parks and Recreation sezony 1-7 – kultowy sitcom o Leslie Knope, urzędniczce średniego szczebla z departamentu zajmującego się parkami i rekreacją w Pawnee w stanie Indiana. Bohaterka próbuje upiększyć miasto, rozwijając przy okazji swoją karierę polityczną - premiera: 18 lipca, wszystkie sezony.
 • Nastoletnia Euthanasia (Teenage Euthanasia) – animowany serial Adult Swim; historia osadzona w niedalekiej przyszłości na Florydzie. Trophy Fantasy, wraz z nastoletnią córką Euthanasią ("Annie"), bratem Pete'em i matką Babą zarządza domem pogrzebowym Tender Endings – premiera: 20 lipca.
 • Pani sprzątająca (The Cleaning Lady (USA)) – amerykańska wersja meksykańskiego serialu. Kambodżańska lekarka przyjeżdża do USA, aby uratować życie chorego syna. Kiedy system zawodzi i zmusza ją do ukrycia, staje się "sprzątaczką" dla organizacji przestępczej. W głównej roli Elodie Yung – premiera: 21 lipca.

 • Królowie wina (The Kings of Napa) – dziejąca się w malowniczej dolinie Napa w Kalifornii opowieść o winnicy, która należy do rodziny Kingów. Biznes winiarski przyniósł im sukces i uznanie. Jednak po nagłym odejściu z firmy głowy rodziny, trójka jego dzieci musi walczyć o władzę, bogactwo i dziedzictwo – premiera: 21 lipca.
 • Downton Abbey – serial Juliana Fellowesa przedstawiający życie członków rodziny Crawleyów i pracującej dla nich służby w przededniu wielkich zmian. Wybuch I wojny światowej sprawia, że ustalony od pokoleń porządek i wielowiekowe tradycje ustępują drogi nowoczesności – premiera: 25 lipca, wszystkie sezony.
 • Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny (Pretty Little Liars: Original Sin) – serial Max Original to kolejna mroczna opowieść o nastolatkach, które mają swoje tajemnice i muszą zmierzyć się z zamaskowanym niebezpieczeństwem. Dwadzieścia lat po tragicznych wydarzeniach z Rosewood, nowe pokolenie zmuszone jest zapłacić za sekretnie popełnione grzechy… nie tylko swoje – premiera: 28 lipca.

 • Primal sezon 2 – powrót animowanego serialu Adult Swim; historia jaskiniowca i dinozaura, dla których nieprawdopodobna przyjaźń staje się jedyną nadzieją na przetrwanie w brutalnym, pierwotnym świecie – premiera w lipcu; data dzienna zostanie ogłoszona wkrótce.

Premiery HBO Max – filmy, które będą w lipcu

 • Annette – historia osadzona we współczesnym Los Angeles. Komik stand-upowy zakochuje się w światowej sławy śpiewaczce operowej. Tworzą namiętną i czarującą parę. Wraz z narodzinami ich pierwszego dziecka i ich życie wywraca się do góry nogami. Adam Driver i Marion Cotillard w rolach głównych – premiera: 3 lipca.
 • Obecność 2 (The Conjuring 2) – Lorraine i Ed Warrenowie mierzą się z jedną z najbardziej przerażających spraw paranormalnych w ich karierze. Wybierają się do północnego Londynu, gdzie samotna matka wychowująca czwórkę dzieci, nękana jest przez złośliwe duchy – premiera: 4 lipca.
 • Czarnoksiężnik z Krainy Oz (The Wizard of Oz) – Dorothy Gale zostaje porwana przez tornado ze swojego domu w Kansas. Trafia do magicznej Krainy Oz i wyrusza na wyprawę ze swoimi nowymi przyjaciółmi. Musi znaleźć Czarodzieja, który wyśle ją z powrotem do domu i pomoże jej nowym znajomym – premiera: 9 lipca.
 • Dom Gucci (House of Gucci) – kiedy Patrizia Reggiani, outsiderka ze skromnego domu wżenia się w rodzinę Gucci, jej niepohamowane ambicje zaczynają odkrywać rodzinne dziedzictwo. Jej zachowanie uruchamia spiralę zdrady, zemsty, a ostatecznie… morderstwa. Obraz zainspirowany szokującą historią rodziny stojącej za włoskim imperium mody. W filmie występują m.in. Lady Gaga, Adam Driver, Al Pacino, Jared Leto – premiera: 17 lipca.
 • Pogromcy duchów: Dziedzictwo (Ghostbusters: Afterlife) – kontynuacja kinowego hitu. Kiedy samotna mama i jej dwójka dzieci przybywają do małego miasteczka, zaczynają odkrywać swoje powiązania z pierwotnymi pogromcami duchów i tajnym dziedzictwem pozostawionym przez ich dziadka – premiera: 24 lipca.
 • Seria filmów o Spider-Manie:
 • Spider-Man, Spider-Man 2, Spider-Man 3, Niesamowity Spider-Man, Niesamowity Spider-Man 2 – premiera: 1 lipca
 • Spider-Man Uniwersum – premiera: 2 lipca
 • Spider-Man: Daleko od domu (Spider-Man: Far from Home) – premiera: 30 lipca
 • Spider-Man: Bez drogi do domu (Spider-Man: No Way Home) – premiera: 31 lipca

Premiery HBO Max – filmy i seriale dokumentalne

 • Stado – najnowszy polski film dokumentalny Max Original. Historia amatorskiej drużyny dziewczęcej woltyżerki, która podejmuje wyzwanie wejścia w sportowy świat profesjonalistów. Zawodniczki nie zdają sobie jednak sprawy, jak wiele poświęceń wiąże się z tą decyzją – premiera: 7 lipca.
 • Fantastyczni przyjaciele (Fantastic Friends) – serial dokumentalny, którego gospodarzami są aktorzy i bracia bliźniacy James i Oliver Phelpsowie (Fred i George Weasley z serii filmów o Harrym Potterze). James i Oliver podróżują po świecie, przedstawiając widzom ciekawe i magiczne miejsca. W każdym odcinku towarzyszy im inny znany gość (np. Maisie Williams czy Haley Joel Osment), wraz z którym podejmują oni ciekawe i często zabawne wyzwania – premiera: 9 lipca.
REKLAMA