Co dalej z "The Umbrella Academy"? Showrunner serialu sugeruje, że koniec blisko – 4. sezon może być ostatnim

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

"The Umbrella Academy" powróciło z długo wyczekiwanym 3. sezonem pełnym kolejnych zwariowanych przygód. Co dalej z serialem? Showrunner zdradził, że koniec może być blisko.

Rodzeństwo Hargreeves od piątku szaleje na Netfliksie w 3. sezonie "The Umbrella Academy". Nie zabrakło końcowego cliffhangera, a fani zadają sobie pytanie – co dalej? Twórca serialu Steve Blackman w wywiadach powiedział, jakie ma plany.

The Umbrella Academy – 4. sezon będzie ostatnim?

Przede wszystkim – na obecną chwilę Netflix nie potwierdził zamówienia 4. sezonu serialu. Biorąc jednak pod uwagę popularność produkcji, można mieć nadzieję, że to jedynie kwestia czasu. Showrunner nie ukrywa, że liczy na zamówienie.

– Mogę tylko powiedzieć, że wiem, jaki będzie 4. sezon, ale jeszcze nas nie zamówiono. Trzymamy kciuki, mamy nadzieję, że dostaniemy zamówienie, ale musimy poczekać i zobaczyć, tak jak wszyscy – powiedział w rozmowie ze Screen Rant.

W rozmowie z The Wrap Blackman zdradził, że jest poczucie, iż ta historia zbliża się do końca, a 4. sezon być może będzie finałowym. Podkreślił, że napisanie satysfakcjonującego zakończenia jest trudne, ale uważa, że w przypadku "The Umbrella Academy" jest na to pomysł.

– Wymyślenie nowego sposobu na wywrócenie tej fabuły do góry nogami jest wyzwaniem, ale myślę, że mamy pomysł, jak to zrobić. Myślę, że gdybyśmy doczekali się 4. sezonu, byłoby to świetne zakończenie serialu. Nie mówię, że nie mógłbym zrobić więcej, ale wiesz, myślę, że cztery sezony byłyby bardzo satysfakcjonujące dla widzów.

the umbrella academy sezon 4 czy będzie

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

"The Umbrella Academy" miało premierę w 2019 roku – Steve Blackman dodał, że już od początku prac przy serialu zakładał, że historia zakończy się po czterech sezonach.

– Mam w głowie cztery sezony opowieści. Wiem, dokąd chcę pójść. Wiem, gdzie chcę skończyć, i mam nadzieję, że jeśli będziemy mieli szczęście, to fani to zobaczą. Nie wiem, czy będzie to już koniec, czy nie. Ale tak czy inaczej, mam plan.

Showrunner powiedział, że być może Netflix nie będzie chciał kończyć po czterech sezonach i zaproponuje kolejne. Na razie pozostaje jednak czekać na decyzję, czy "The Umbrella Academy" otrzyma zielone światło na kontynuację. A co my sądzimy o najnowszym sezonie? Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją 3. sezonu "The Umbrella Academy".

The Umbrella Academy jest dostępna na Netfliksie

REKLAMA