Znaliście ten talent Evan Rachel Wood? Aktorka śpiewa znane hity głosami gwiazd muzycznych – i jest świetna

"The Tonight Show" (Fot. NBC)

Tuż przed premierą 4. sezonu "Westworld" Evan Rachel Wood pochwaliła się swoim talentem wokalnym naśladując Madonnę, Alanis Morissette i Janis Joplin w programie Jimmy'ego Fallona.

Nie wszyscy aktorzy są uzdolnieni wokalnie, ale gwiazda "Westworld" Evan Rachel Wood zdecydowanie ma się czym pochwalić. W programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" pokazała swoje umiejętności, śpiewając największe hity Madonny, Alanis Morissette i Janis Joplin.

Evan Rachel Wood śpiewa Material Girl Madonny

Podczas promocji 4. sezonu "Westworld" Jimmy Fallon zapytał Evan Rachel Wood o umiejętność naśladowania Madonny z lat 80. Aktorka bowiem zagra młodą wersję legendarnej królowej popu w filmie "Weird: The Al Yankovic Story". Aktorka zdradziła, gdzie tkwi klucz do uzyskania dobrego głosu Madonny z lat 80. W filmie obok Evan Rachel Wood pojawi się Daniel Radcliffe, który gra tytułowa rolę.

– Ona była bardzo bardzo nosowa i wszystko, co mówiła, było celowe i ona rozbrajała wszystkich przeprowadzających z nią wywiady przez samo patrzenie na nich.

Następnie aktorka zaśpiewała "Material Girl" Madonny, a potem dorzuciła jeszcze do puli"You Oughta Know" Alanis Morissette i "Piece of My Heart" Janis Joplin. Akcja zaczyna się ok. minuty 6:30.

Co ciekawe, to nie jedyny film o Madonnie, jaki powstaje. Sama Madonna kręci swoją autobiografię, w której główną rolę zagra gwiazda serialu "Ozark" Julia Garner.

Tymczasem "Westworld" powrócił w 4. sezonem. Tuż przed premierą serialu aktorzy obiecali bardzo wiele emocji i skomplikowaną fabułę.

– Zajmuje nam to trochę czasu. Ale dobrze rzeczy przychodzą do tych, którzy czekają. To jest dobre. Warto coś powiedzieć o czekaniu na każdy odcinek, ponieważ jest wiele do przetrawienia w naszym serialu. To są skomplikowane rzeczy, wiele się dzieje – powiedział Jeffrey Wright.

Czy ich obietnice się spełniły? Widzieliśmy już cztery pierwsze odcinki nowej serii, a oto co o nich sądzimy: Westworld sezon 4 – recenzja.

Westworld sezon 4 – nowe odcinki w poniedziałki na HBO

REKLAMA