"Zbrodnie po sąsiedzku" – kto zabił Bunny? Serialowe trio mówi, że w 2. sezonie każdy jest już podejrzany

"Zbrodnie po sąsiedzku" (Fot. Hulu)

Serial "Zbrodnie po sąsiedzku" powrócił z 2. sezonem, a śledztwo trwa i prowadzi bohaterów na coraz bardziej pokręcone tory. Obsada zapowiada, że należy spodziewać się wszystkiego.

"Zbrodnie po sąsiedzku" w 2. sezonie nie zwalniają tempa, sprowadzając na bohaterów nowe kłopoty. Kolejna seria to kolejne śledztwo i podstawowe pytanie – kto zabił Bunny Folger (Jayne Houdyshell), szefową zarządu Arconii?

Zbrodnie po sąsiedzku sezon 2 – kto zabił Bunny?

Selena Gomez (Mabel), Martin Short (Oliver) i Steve Martin (Charles) rozmawiali na temat nowego sezonu z Entertainment Weekly, gdzie udzielili widzom pewnej porady – należy podejrzewać dosłownie każdego.

– Jednym z moich ulubionych żartów w 2. sezonie – to taki malutki żart – jest tworzę "tablicę zbrodni" z listą podejrzanych i umieszczam tam kartkę z napisem "Ja?". (...) Bądźcie podejrzliwi wobec wszystkich, bo sam serial taki jest. Za każdym razem, gdy pojawia się nowa postać, jesteśmy wobec niej bardzo podejrzliwi – powiedział Steve Martin.

Aktorzy powiedzieli, że wiedzą, kto zabił Bunny – zdradzono im to tuż przed rozpoczęciem zdjęć do 2. sezonu. Selena Gomez podkreśliła, że była naprawdę zaskoczona i że nie chce mówić nic więcej, bo już samo to, że była zaskoczona, może być spoilerem. A jak na informację zareagował Martin Short?

– Nie byłem zaskoczony, a jednocześnie byłem zaskoczony.

Zbrodnie po sąsiedzku sezon 2  kto zabił Bunny?

"Zbrodnie po sąsiedzku" (Fot. Hulu)

Czy w sprawę morderstwa może być zaangażowana Alice (Cara Delevigne, "Carnival Row") – nowa miłość Mabel? Gomez zdradziła co nieco na temat tego, w jaki sposób postać namiesza w życiu jej bohaterki.

– To, jak bardzo moja postać ewoluuje i zmienia się, było naprawdę fajne. Mam nadzieję, że jesteście w stanie to zauważyć – w 2.sezonie ona będzie chciała zrzucić z siebie przeszłość, zacznie bardziej interesować się sztuką i obetnie włosy. Potem spotyka Alice, postać Cary [Delevingne] i kończy się to tym, że się w niej zakochuje. Absolutnie uwielbiam Carę i świetnie się bawiłyśmy. To było naprawdę wspaniałe widzieć, jak ta podróż rozgrywała się przez cały sezon.

Na Disney+ dostępne są na razie dwa odcinki 2. sezonu "Zbrodni po sąsiedzku" – kolejne będą pojawiać się w każdy wtorek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzję 2. sezonu "Zbrodni po sąsiedzku".

Zbrodnie po sąsiedzku sezon 2 – nowe odcinki we wtorki na Disney+

REKLAMA