7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Revenge" (Fot. ABC)

"Revenge" (Fot. ABC)

Aktor znany z "Battlestar Galactica" dołącza do "Revenge". Powiększa się obsada "Infamous". Obsada "Nashville" świetnie prezentuje się na nowym zdjęciu. A oprócz tego "Fringe", "American Horror Story: Asylum", "Hart of Dixie".

1. Ken Leung w obsadzie "Infamous". Znany z "Lost" Ken Leung dostał rolę powracającą w nowym serialu NBC, "Infamous". Serial opowiadać będzie o policjantce, która wraca pod przykrywką do domu, gdzie wychowała się jako córka pokojówki. Wszystko dlatego, że zamordowano córkę bogatych mieszkańców tego domu. Zagra jednego z detektywów, pracujących nad sprawą. Do obsady "Infamous" dołączył też John Larroquette, który zagra senatora z mroczną przeszłością, mającego coś wspólnego z bohaterami.

2. Co się dzieje na planie "Fringe"? Nowe zdjęcia z planu "Fringe" z 30 września zobaczycie tutaj.

3. Michael Trucco w "Revenge". Znany z "Battlestar Galactica" Michael Trucco pojawi się w 2. sezonie "Revenge". Zagra brata Kenny'ego (JR Bourne), bogatego mieszkańca Hamptons, którego poznamy w nowym sezonie.

4. Mark Margolis w "American Horror Story: Asylum". Do obsady nowego "AHS" dołączył znany z "Breakinh Bad" Mark Margolis. Zagra postać o nazwisku Sam Goodwin, o której na razie wiele nie wiadomo.

5. Nowy plakat "Hart of Dixie". A na nim nasz ulubiony trójkącik. Serial wraca 2 października.

6. "Wichrowe wzgórza" staną się serialem. Greg Berlanti sprzedał stacji NBC serial "Napa" oparty na "Wichrowych wzgórzach" Emily Bronte. Scenariusz pilota napisze Tom Donaghy, który będzie też producentem wykonawczym wraz z Berlantim i Melissą Kellner Berman.

7. Jeszcze jedno zdjęcie obsady "Nashville". Na pilota "Nashville" poczekamy do 10 października, a tymczasem EW zaprezentował kolejne zdjęcie obsady.

REKLAMA