Jakie seriale obejrzymy w tym tygodniu? "Czarny ptak", "Boo, Bitch", "Bardzo długa noc" i inne premiery

"Czarny ptak" (Fot. Apple TV+)

Najbliższy tydzień będzie należeć do "Czarnego ptaka" od Apple TV+ oraz dwóch bardzo różnych od siebie nowości Netfliksa. Jakie jeszcze serialowe premiery obejrzymy?

Czarny ptak (nowość) – 8 lipca na Apple TV+

"Czarny ptak" to nowy serial Apple TV+ na podstawie książki "In with the Devil: A Fallen Hero, a Serial Killer and a Dangerous Bargain for Redemption" autorstwa Jamesa Keene'a. Główny bohater to Jimmy Keene (Taron Egerton, "Rocketman"), gwiazda licealnej drużyny futbolowej, syn policjanta i handlarz narkotykami, który zostaje skazany na 10 lat i dostaje wybór – może trafić do więzienia o zaostrzonym rygorze dla obłąkanych przestępców i zaprzyjaźnić się z podejrzanym seryjnym mordercą Larrym Hallem (Paul Walter Hauser, "Cobra Kai") albo pozostać na miejscu i odsiedzieć cały wyrok bez możliwości zwolnienia warunkowego. W roli ojca Jimmy'ego zobaczymy zmarłego Raya Liottę – to jego ostatnia rola serialowa.

Boo, Bitch (nowość) – 8 lipca na Netfliksie

"Boo, Bitch" to z kolei młodzieżowa nowość Netfliksa. Lana Condor ("Do wszystkich chłopców, których kochałam") gra Ericę, nastolatkę, która do tej starała się zbytnio nie wychylać. Teraz planuje skorzystać z okazji, by zmienić swój sposób myślenia i zacząć żyć w iście epicki sposób. Zanim jednak ma okazję w pełni skosztować nowego życia, odkrywa, że nie żyje. Erica otrzyma szansę na powrót do życia – musi sprawić, że jako duch będzie popularniejsza niż za życia. Czy dziewczynie uda się wspiąć w szkolnej hierarchii, pozostając przy tym sobą?

Bardzo długa noc (nowość) – 8 lipca na Netfliksie

"Bardzo długa noc" to hiszpańskojęzyczny thriller Netfliksa – akcja wszystkich sześciu odcinków rozgrywa się na przestrzeni jednej nocy. Serial dzieje się w więziennym zakładzie psychiatrycznym Monte Baruca, który zostaje otoczony przez uzbrojonych ludzi. Ich celem jest seryjny morderca Simón Lago. Gdy w więzieniu zostaje odcięta łączność, w każdej chwili może wybuchnąć chaos. W rolach głównych występuję Alberto Ammann ("Narcos: Meksyk") i Luis Callejo ("Z zimnej strefy").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

REKLAMA