"Paper Girls" – zwiastun serialu. Cztery dziewczynki, podróże w czasie i klimat jak ze "Stranger Things"

"Paper Girls" (Fot. Amazon Prime Video)

Już 29 lipca na Amazonie zadebiutuje "Paper Girls", ekranizacja komiksu o tym samym tytule. Zobaczcie pełny zwiastun serialu, w którym cztery dziewczynki podróżują w czasie i ratują świat.

"Paper Girls" to ekranizacja popularnych komiksów Briana K. Vaughana i Cliffa Chianga. Premiera serialu zaplanowana jest na 29 lipca, a już teraz możecie obejrzeć pełny zwiastun serialu.

Paper Girls – zobaczcie zwiastun serialu Amazona

W zwiastunie widzimy, jak czwórka dziewczyn – Mac Coyle (Sofia Rosinsky, "Odjazdowa Layne"), Tiffany (Camryn Jones, "Pacific Rim: The Black), Erin Tieng (Riley Lai Nelet, "Altered Carbon") i KJ (Fina Strazza, "Prawo i porządek: Sekcja specjalna") – przenosi się w czasie z 1988 roku do 2019. Bohaterki spotykają swoje starsze wersje i odkrywają, że przyszłość różni się od ich wyobrażeń.

Przeniesienie w czasie okazuje się być częścią większej wojny, która ma znaczenie dla przetrwania całego świata. W zwiastunie widzimy futurystyczne bronie, Starą Straż, która jest frakcją podróżników w czasie, a także dziwne owady.

Stara Straż zakazała podróży w czasie, dzięki czemu utrzymuje się przy władzy, ale przez to 12-letnie dziewczęta stają się ich celem. Próbując powrócić do swojego czasu bohaterki współpracują ze swoimi dorosłymi wersjami, odkrywając, kim są i jakie mają mocne strony. Zaczynają też rozumieć, że muszą zaufać sobie nawzajem, pomimo dzielących je różnic.

W serialu wystąpi komediantka i aktorka Ali Wong, który wcieli się w Erin z przyszłości. W obsadzie są także Nate Corddry ("For All Mankind") i Adina Porter ("American Horror Story"). Za sterami produkcji stoją twórcy "Halt and Catch Fire" – showrunnerem "Paper Girls" jest Christopher C. Rogers, którego wspomaga Christopher Cantwell jako producent wykonawczy.

Paper Girls – premiera 29 lipca na Amazon Prime Video

REKLAMA