Nowe szczegóły o studenckim spin-offie "The Boys". Showrunner potwierdza, że będą crossovery obu seriali

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Uniwersum "The Boys" wciąż się powiększa i obecnie trwają prace nad aktorskim spin-offem o college'u dla supków. Eric Kripke zapowiedział, że możemy liczyć na crossovery obu seriali.

"The Boys" to prawdziwy hit Amazon Prime Video, a sukces odniósł także animowany spin-off – "The Boys Presents: Diabolical". Trwają prace nad kolejnymi projektami, a showrunner "The Boys" Eric Kripke ujawnił, że możemy liczyć na crossovery z serialem-matką.

The Boys – będzie crossover ze spin-offem

Planowany aktorski spin-off, "The Boys Presents: Varsity", to po części serial o college'u, po części "Igrzyska śmierci". Akcja będzie miała miejsce w prowadzonej przez Vought Szkole Walki z Przestępczością Uniwersytetu Godolkin. W rozmowie z Deadline showrunner potwierdził, że w serialu zobaczymy znajome twarze.

– Zdecydowanie jest tam crossover i staramy się stworzyć uniwersum, w którym niektóre kwestie i wątki z 3. sezonu przeniosą się do 1. sezonu "Varsity". Na przykład w tle tego sezonu toczy się kampania prezydencka, a w szkole dzieją się pewne rzeczy, które są reakcją na 3. sezon "The Boys". Jest Soldier Boy i tak dalej, ale także kilka nowych wątków, które dzieją się w tym sezonie spin-offu, które musimy przenieść do 4. sezonu serialu.

The Boys spin-off crossover

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Showrunnerkami serialu są Michele Fazekas i Tara Butter, a Eric Kripke jest producentem wykonawczym. Showrunner "The Boys" zapowiadał, że produkcja będzie swego rodzaju parodią "X-Menów" od Marvela.

– To zupełnie inny zakątek świata i są to inne problemy i tematyka, ale to jest interesujące. Mam wiele uznania dla Kevina Feige'a [szef Marvel Studios], ponieważ teraz, gdy zaczynamy próbę zbudowania uniwersum i próbujemy zrobić to dobrze... Jest wystarczająco ciężko utrzymać jeden pie***ony serial, ale próbować utrzymać dwa seriale, z których każdy ma być rozrywką, to zupełnie nowe wyzwania.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy zobaczymy spin-off, znamy natomiast część obsady. W "The Boys Presents: Varsity" wystąpią Patrick Schwarzenegger ("Schody") jako Golden Boy, Sean Patrick Thomas ("Save the Last Dance") jako Polarity, Jaz Sinclair ("Chilling Adventures of Sabrina") jako Marie Moreau, Marco Pigossi jako Edison Cardosa, a także Chance Perdomo ("Chilling Adventures of Sabrina") oraz Shelley Conn ("Bridgertonowie").

The Boys – serial dostępny w serwisie Prime Video

REKLAMA