Wygląd Titanii w serialu "She-Hulk" nie zachwycił fanów. Jameela Jamil żartobliwie odpowiada na krytykę

"She-Hulk" (Fot. Marvel)

Wygląd Titanii w serialu "She-Hulk" nie przypadł fanom do gustu. Jameela Jamil żartobliwie odpowiada na krytykę dotyczącą ubioru i włosów swojej bohaterki.

Niedawno mogliśmy zobaczyć pierwsze zdjęcie Titanii, która będzie główną przeciwniczką w serialu "She-Hulk". Fanom zmiana stroju nie przypadła do gustu, mają też niemałe wątpliwości odnośnie jej fryzury. Jameela Jamil ("Dobre Miejsce") postanowiła odnieść się do krytyki i robi to w charakterystycznym dla siebie stylu.

She-Hulk – fani krytykują wygląd Titanii w serialu

Jak podaje Entertainment Weekly, fani określili kostium Titanii mianem "halloweenowego przebrania z Walmartu", inni z kolei skrytykowali jej "ogromne włosy". Jameela Jamil żartobliwie odniosła się do krytyki

– O mój Boże, to zdjęcie. Ludzie... akceptuję każdą dozę krytyki, ale w obronie mojej wspaniałej stylistki włosów, to są po prostu moje włosy zaraz po 14-godzinnym kaskaderskim dniu w upale Atlanty. Zaraz po tym jak wisiałam do góry nogami. Ona wykonała *świetną* pracę w serialu. Obiecuję wam. Ale cycki wyglądają dobrze?

W oddzielnej wiadomości aktorka dodała:

– Zrozumiecie to, gdy wyjdzie serial. [Strój] pasuje do postaci.

Ubranie Titanii różni się od komiksowego, gdzie bohaterka nosiła fioletowe body bez spodni, dodając do tego złoty pasek. To nie jest pierwszy raz, kiedy serial "She-Hulk" jest krytykowany. Po ukazaniu się zwiastuna, fani nie byli przekonani co do jakości efektów specjalnych.

"She-Hulk" wystartuje 17 sierpnia. W głównej roli wystąpi Tatiana Maslany ("Orphan Black"), która gra Jennifer Walters, kuzynkę Hulka i tytułową prawniczkę z supermocami. W obsadzie znajdują się także Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Tim Roth (Twin Peaks") jako Emil Blonsky/Abominacja, Ginger Gonzaga ("Kidding") jako najlepsza przyjaciółka Jennifer i Renée Elise Goldsberry ("Girls5Eva") jako Amelia. Reżyserują Kat Coiro i Anu Valia, a główną scenarzystką jest Jessica Gao.

She-Hulk: Attorney at Law – premiera 17 sierpnia na Disney+

REKLAMA