Kiedy zobaczymy 3. sezon "Euforii"? Sydney Sweeney zdradza, że może stać się to szybciej, niż myślimy

"Euforia" (Fot. HBO)

Kiedy zobaczymy 3. sezon "Euforii"? Gwiazda serialu Sydney Sweeney daje fanom dużą nadzieję, że może to stać się szybciej, niż się z początku wydawało. Czy serial pojawi się przed 2024?

Gwiazdy serialu "Euforia" korzystają z odniesionego sukcesu, grając także w innych projektach. W dodatku 2. sezon kręcony był aż 10 miesięcy, więc nikt nie spodziewał się premiery 3. sezonu wcześniej niż w 2024 roku. Tymczasem Sydney Sweeney daje nadzieję, że może nie będziemy musieli tak długo czekać.

Euforia sezon 3 – kiedy premiera nowych odcinków?

Aktorka wcielająca się w serialową Cassie w rozmowie z Variety zdradziła, że obsada za niedługo spotka się ponownie na planie serialu.

– Niedługo znowu się spotkamy. Nie wiem, czy mogę powiedzieć dokładnie kiedy, ale niedługo. Zakochałam się w Cassie, ona jest jak jazda na rollercoasterze. Egoistycznie mam nadzieję, że ona nadal taka będzie, to dla mnie duża frajda, mieć możliwość robienia tego i rzucenia wyzwania samej sobie w ten sposób. Ale wierzę i ufam Samowi [Levinsonowi, twórcy serialu] i temu, co on robi z tymi postaciami w tej historii. Jestem podekscytowana tym, co będzie dalej.

Sydney Sweeney ma co świętować. Właśnie dostała swoje pierwsze nominacje do nagród Emmy i od razu doceniono dwie jej role: Cassie i Olivii z "Białego Lotosu". Aktorka podzieliła się na swoim Instagramie nagraniem swojej uroczej reakcji na te nowiny.

euforia sezon 3 kiedy premiera

"Euforia" (Fot. HBO)

Jednak co ciekawe, niedużo brakowało, a nie zdecydowałaby się na rolę Cassie, bo miała propozycję innego projektu, którym okazał się skasowany już netfliksowy serial "Chambers". Aktorka niedawno przyznała, że miała spory dylemat, co wybrać, ale koniec końców cieszy się, że dokonała właściwego wyboru.

– Kiedy otrzymałam zaproszenie na przesłuchanie, to był pilot. To nie był zamówiony serial. Nigdy wcześniej nie robiłam [samego] pilota. Trzy dni wcześniej zarezerwowałam serial Netfliksa. To był od razu serial. Miałabym stałą rolę w serialu i naprawdę rozważałam swoje opcje. Czy pójdę zrobić pilot dla HBO do niesamowitego serialu, ale ryzykuję, że nie zagram w serialu? Czy robić serial Netfliksa, który od razu jest zamówiony, ale moja rola nie jest taka duża? – powiedziała Sydney Sweeney.

Sama "Euforia" zdobyła aż 16 nominacji do nagród Emmy. Sydney Sweeney więc z pewnością nie żałuje podjętej decyzji.

Euforia jest dostępna na platformie HBO Max

REKLAMA