"Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" – jest pełny zwiastun. Czego jak czego, ale rozmachu nie zabraknie!

"Władca Pierścieni" (Fot. Amazon)

Po plakatach, zdjęciach i teaserach Amazon wypuścił pełen zwiastun serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Wróg czai się w cieniu, a Galadriela szuka odpowiedzi.

Amazon zaprezentował pełen zwiastun serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Kolejne materiały promocyjne mają pojawić się na tegorocznym Comic-Conie, a premiera produkcji zapowiedziana jest na 2 września.

Władca Pierścieni: Pierścienie władzy – zwiastun

"Wróg wciąż gdzieś tam jest. Pytanie – gdzie?" – pyta Galadriela (Morfydd Clark) Elronda w zwiastunie. Widzimy także kilku númenorejskich przodków Aragorna, w tym Isildura (Maxim Baldry), człowieka, który ostatecznie odciął pierścień mistrza Saurona z jego ręki, zanim zażądał go dla siebie, jak również wielkiego wojownika Elendila (Lloyd Owen). Nie brakuje także pięknych widoków.

W obsadzie serialu są także m.in. Robert Aramayo (Elrond), Benjamin Walker (Gil-Gald), Charles Edwards (Celebrimbor), Markella Kavenagh (Nori), Lenny Henry, (Sadoc), Ismael Cruz Córdova (Arondir), Nazanin Boniadi (Bronwyn) oraz Owain Arthur (Durin IV).

Akcja "Władcy Pierścieni: Pierścieni władzy" rozgrywać się będzie w Drugiej Erze Śródziemia, tysiące lat przed wydarzeniami z "Hobbita" i "Władcy Pierścieni", zabierając widzów do czasów, kiedy tworzyły się potęgi, królestwa wzrastały w chwale i upadały, pojawiali się nietypowi bohaterowie, a największy złoczyńca, jakiego stworzył Tolkien, groził, że pogrąży cały świat w mroku.

Za produkcję odpowiadają J.D. Payne i Patrick McKay, a do grona reżyserów należy m.in. J.A. Bayon ("Jurassic World: Upadłe królestwo", "Sierociniec"),

Władca Pierścieni: Pierścienie władzy – premiera 2 września na Amazonie

REKLAMA