Jakie seriale obejrzymy w tym tygodniu? "Virgin River", "American Horror Stories", "Primal", "Rap Sh!t" i inne

"Virgin River" (Fot. Netflix)

Co nowego w nadchodzącym tygodniu? Powracają "Virgin River", "American Horror Stories" i "Primal", a towarzyszy im premiera nowego serialu HBO MAX "Rap Sh!t". A to nie wszystko.

Virgin River (sezon 4) – 20 lipca na Netfliksie

W 4. sezonie Virgin River czekają nas kolejne twisty i zawirowania w życiu Mel i Jacka – począwszy od tego, że Mel nie wie, z kim jest w ciąży, poprzez potencjalny wątek alkoholizmu Jacka, aż po powrót jego ojca. W miasteczku pojawia się też zabójczo przystojny nowy lekarz, który ma pomóc Doktorkowi w prowadzeniu kliniki. Z kolei Brady'ego widzimy w więzieniu, ale wiele wskazuje, że jest niewinny.

American Horror Stories (sezon 2) – 21 lipca w USA

American Horror Stories powraca z 2. sezonem, którego motywem przewodnim będą upiorne lalki. Pojawi się również postać Spaldinga (Denis O'Hare) z 3. sezonu "American Horror Story", strasznego lokaja, który miał zamiłowanie do ich kolekcjonowania. W serialu zobaczymy także innych aktorów, którzy już kiedyś wystąpili we franczyzie Murphy'ego – Cody'ego Ferna, Maxa Greenfielda, Nico Greethama oraz Gabourey Sidibe. Nowymi osobami w 2. sezonie "American Horror Stories" są Dominique Jackson ("Pose"), Judith Light ("Transparent"), Alicia Silverstone ("Klub opiekunek"), Bella Thorne ("Famous in Love") oraz Quvenzhané Wallis ("Annie").

Primal (sezon 2) – 22 lipca na HBO Max

Brutalna kreskówka Primal powraca z 2. sezonem, w którym możecie spodziewać kolejnej ogromnej dawki krwi i przemocy. Serial animowany przenosi nas do hipnotyzującego, prehistorycznego społeczeństwa, przyglądając się relacji neandertalczyka i tyranozaura, którzy wędrują razem przez niebezpieczny świat i próbują przeżyć.

Rap Sh!t (nowość) – 22 lipca na HBO Max

Rap Sh!t to serial komediowy, który opowie o dwóch koleżankach z liceum, które spotykają się kilka lat później i zakładają zespół rapowy. Główne role grają Aida Osman i KaMillion. Serial stworzyły Issa Rae, scenarzystka Syreeta Singleton i hip-hopowy duet City Girls – Yung Miami i JT.

Trying (sezon 3) – 22 lipca na Apple TV+

Trying powraca z 3. sezonem, w którym zobaczymy, jak Nikki i Jason radzą sobie z wyzwaniami rodzicielstwa. Jednak to nie koniec trudności, bo para będzie musiała walczyć o utrzymanie swojego mieszkania, by zapewnić rodzinie stabilne życie.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

20 lipca (środa)

21 lipca (czwartek)

REKLAMA