"Bridgertonowie" – ruszyły zdjęcia do 3. sezonu. Co nas czeka w nowej serii i kto dołączył do obsady?

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Stęskniliście się za kolorowym światem "Bridgertonów"? Mamy dobre wieści – ekipa serialu właśnie wróciła na plan, a w sieci pojawiły się szczegóły na temat 3. sezonu.

Zdjęcia do 3. sezonu serialu  "Bridgertonowie" zostały zaplanowane na lato i jak widać, produkcja nie ma żadnych opóźnień, ponieważ ekipa właśnie wróciła do pracy. Przy okazji podano pierwsze szczegóły na temat fabuły oraz nowych bohaterów.

Bridgertonowie – startują zdjęcia do 3. sezonu

Na oficjalnych social mediach serialu pojawił się filmik zza kulis, na którym aktorzy pokazują do kamery trzy palce. Na nagraniu pojawiają się m.in. Jonathan Bailey (Anthony), Adjoa Andoh (Lady Danbury), Claudia Jessie (Eloise), Luke Thompson (Benedict) oraz oczywiście Nicola Coughlan (Penelope) i Luke Newton (Colin), których bohaterowie znajdą się w centrum zainteresowania w 3. sezonie.

Co dokładnie czeka parę? Jak podaje Deadline, Penelope straci uczucia do Colina po tym, jak w zeszłym sezonie usłyszała, jak ten zlekceważył ją przed swoimi przyjaciółmi. Zamiast tego skupia się na znalezieniu męża, który uszanuje jej niezależność, aby mogła kontynuować swoje podwójne życie jako Lady Whistledown, z dala od matki i sióstr. Bohaterka wciąż jest niepewna siebie, więc jej poszukiwania nie idą jednak tak dobrze. Sprawy skomplikuje także jej konflikt z Eloise, która znalazła nową przyjaciółkę w niespodziewanym miejscu, podczas gdy rosnąca obecność Penelope w towarzystwie sprawia, że tym trudniej jest utrzymać w tajemnicy jej alter ego.

Tymczasem Colin powraca ze swojej nowej letniej wyprawy i jest zaskoczony obojętnością i chłodem ze strony dziewczyny. By na nowo zaskarbić jej przyjaźń, postanawia pomóc jej w zbudowaniu pewności siebie oraz poszukiwaniach męża. Ale kiedy jego lekcje zaczynają działać trochę za dobrze, Colin musi odkryć, co tak naprawdę czuje do swojej przyjaciółki.

Bridgertonowie sezon 3 – nowi bohaterowie

Pojawiły się także informacje o nowych bohaterach. Daniel Francis ("Zostań przy mnie") wystąpi jako charyzmatyczny bohater, który przyciąga uwagę i gniew pewnych matek w mieście. Sam Philips ("The Crown") zagra Lorda Deblinga o niezwykłych zainteresowaniach, którego bogactwo i tytułu wzbudzą uwagę dam w Londynie. Do obsady dołączył również James Phoon ("Rozbici") w roli Harry'ego Dankwortha, który nadrabia wyglądem to, czego brakuje mu w dowcipie i inteligencji.

Już wcześniej poinformowano, że w 3. sezonie Anthony i Kate wrócą na nasze ekrany, tyle że na drugim planie. A czy Regé-Jean Page  spełni marzenie fanów i powróci jako Simon? Nie ma co na to liczyć, jednak jak powiedział sam aktor – nie ma on nic przeciwko, by w tej roli obsadzono kogoś innego, Na chwilę obecną potencjalna data premiery 3. sezonu nie została podana.

Bridgertonowie – serial dostępny na Netfliksie

REKLAMA