5. sezon "Szpitala New Amsterdam" bez Helen. Freema Agyeman tłumaczy odejście, a twórcy mówią co dalej

"Szpital New Amsterdam" (Fot. NBC)

Finałowy sezon serialu "Szpital New Amsterdam" obejrzymy bez serialowej Helen. Grająca ją Freema Agyeman dziękuje fanom, a twórcy serialu obiecują, że mają jeszcze kilka niespodzianek.

Freema Agyeman odeszła z obsady "Szpitala New Amsterdam", by poświęcić się pracy nad nowym projektem – serialem telewizji Sky zatytułowanym "Dreamland". Zdjęcia już rozpoczęły się w Wielkiej Brytanii, a aktorka zagra w nim u boku Lily Allen. Agyeman podziękowała fanom za cztery sezonu, a tymczasem ekipa serialu obiecuje kilka niespodzianek w finałowym sezonie.

New Amsterdam – Freema Agyeman odchodzi

Freema Agyeman na swoim Instagramie podziękowała fanom serialu "Szpital New Amsterdam" za zaangażowanie i ogromne wsparcie oraz wyjaśniła krótko powody odejścia.

– Najdroższa rodzino,

Na początek chciałam wam z całego serca podziękować za wasze niekończące się, oddane i cudownie szalone wsparcie! Mam ogromne szczęście, że zyskałam kontakt z tak wieloma z was, kiedy wchodziłam skórę pani Helen Sharpe i mogłam być świadkiem każdego przypływu i odpływu waszego emocjonalnego zaangażowania w nią. Co za przygoda! Dziękuję, że byliście ze mną. Ona znaczyła dla mnie tak wiele, ale nadszedł dla mnie czas, by odwiesić jej biały kitel razem z oficjalnym podzieleniem się informacją, że nie powrócę na finałowy sezon "Szpitala New Amsterdam".

Choć jest mi smutno, jestem także niezwykle podekscytowana, że zobaczę, jak historia się zakończy, jako fanka tego serialu. To była ogromna przyjemność, granie dr Helen Sharpe przez cztery sezony – ci niesamowici scenarzyści stworzyli twardzielkę! Jestem niezmiernie wdzięczna za możliwość opowiedzenia niektórych jej historii! Fanfic – wasza kolej, by opowiedzieć resztę! Dużo miłości, Rodzino!

"Każdy koniec jest nowym początkiem" [Marianne Williamson]

W oficjalnym oświadczeniu showrunner David Schulner i producent wykonawczy Peter Horton podziękowali aktorce za zaangażowanie i obiecali nadchodzące niespodzianki. [via ComingSoon]

– Życzymy Freemie powodzenia w jej kolejnym rozdziale, drzwi "Szpitala New Amsterdam" zawsze będą otwarte, jeżeli będzie chciała powrócić! Jesteśmy niezwykle dumni z wpływu, jaki Freema i dr Helen Sharpe miały przez te cztery sezony i jesteśmy wdzięczni, że była częścią tej historii. Jako że zbliżamy się do 5. i finałowego sezony, chcemy naszym fanom Sharpwin powiedzieć, że ciągle mamy dla nich kilka niespodzianek w zanadrzu.

Podczas, gdy Freema Agyeman odchodzi, Sandra Mae Frank, czyli serialowa dr Elizabeth Wilder, została awansowana do stałej obsady w 5. sezonie "Szpitala New Amsterdam".

Szpital New Amsterdam jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA