Jakie seriale w tym tygodniu? "Paper Girls", "Co robimy w ukryciu", nowe "Słodkie kłamstewka" i inne premiery

"Paper Girls" (Fot. Amazon)

Jakie seriale warto obejrzeć w tym tygodniu? Tym razem wybór jest duży – od przesuniętej premiery 4. sezonu "Co robimy w ukryciu", przez komiksowe "Paper Girls", po "Santa Evita" z Natalią Oreiro.

Santa Evita (nowość) – 26 lipca na Disney+

"Santa Evita" to argentyński miniserial Disney+, w którym zobaczymy gwiazdę telenowel Natalię Oreiro w roli zmarłej w 1952 roku pierwszej damy Argentyny Evy Perón. Serial pokaże, co się działo po jej śmierci, kiedy jej ciało czekało na pochówek przez trzy lata. Wszystko dlatego, że miał zostać zbudowany pomnik – co się jednak ostatecznie nie wydarzyło.

Pani sprzątająca (serial FOX) – 26 lipca na HBO Max

Amerykańska wersja serialu Pani sprzątająca" trafi w tym tygodniu na HBO Max. Poznamy historię pochodzącej z Kambodży lekarki, która przyjeżdża do USA, by wyleczyć chorego syna. Gdy sprawy nie idą po jej myśli i zostaje zmuszona do ukrywania się, kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Bohaterka zaczyna pracować jako sprzątaczka mafii i wykorzystując swoją inteligencję oraz przebiegłość, wytycza własną ścieżkę. W roli głównej Elodie Yung ("Daredevil"), twórczynią jest Miranda Kwok ("The 100").

Co robimy w ukryciu (sezon 4) – 27 lipca na HBO Max

Opóźniona o dwa tygodnie premiera 4. sezonu "Co robimy w ukryciu" wreszcie ma dotrzeć na HBO Max. Po tym jak główni bohaterowie rozeszli się w finale 3. sezonu każde w swoim kierunku, teraz zobaczymy ich z powrotem w domu – który dosłownie się rozpada, a na naprawy nie ma pieniędzy. Przynajmniej dopóki ekipa nie orientuje się, że otwarcie najgorętszego wampirzego klubu w okolicy pomoże rozwiązać wiele problemów.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny (nowość) – 28 lipca na HBO Max

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" to nowa wersja "Słodkich kłamstewek", którą współtworzy Roberto Aguirre-Sacasa ("Riverdale", "Chilling Adventures of Sabrina"). Akcja będzie dziać się z dala od Rosewood, w robotniczym miasteczku Millwood. Dwadzieścia lat temu miała tam miejsce seria tragicznych zdarzeń. W czasach współczesnych grupa bardzo różnych nastoletnich dziewcząt – zupełnie nowy zestaw kłamczuch – jest dręczona przez nieznanego napastnika i zmuszana do płacenia za sekretny grzech, jaki popełnili ich rodzice dwie dekady temu, jak również za ich własne przewinienia.

Singiel w Nowym Jorku (nowość) – 29 lipca na Netfliksie

"Singiel w Nowym Jorku" to nowość Netfliksa od Darrena Stara ("Emily w Paryżu", "Seks w wielkim mieście"). Neil Patrick Harris ("Jak poznałem waszą matkę") gra Michaela – nowojorczyka, którego idealne życia z dnia na dzień zmienia się o 180 stopni, po tym jak jego partner Colin (Tuc Watkins, "Chłopcy z paczki") zaskakuje go wiadomością, że odchodzi od niego po 17 latach. Michael z pomocą przyjaciół spróbuje ponownie wrócić do randkowania – co oznacza korzystanie z Grindera, kluby, ale przede wszystkim próbę odnalezienia się w nowej sytuacji i zastanowienie się, czego naprawdę się pragnie.

Paper Girls (nowość) – 29 lipca na Prime Video

"Paper Girls" to ekranizacja popularnych komiksów Briana K. Vaughana i Cliffa Chianga, którą zobaczymy na Amazonie. Jest dzień po Halloween w 1988 roku, kiedy cztery dziewczynki rozwożące gazety przypadkowo wplątują się w intensywną wojnę w czasie i w niewytłumaczalny sposób przenoszą się do roku 2019. Kiedy stają twarzą w twarz ze swoimi dorosłymi postaciami, każda z dziewcząt odkrywa swoje mocne strony. Wspólnie próbują znaleźć drogę powrotną do przeszłości, ratując jednocześnie świat przyszłości. Twórcą jest Christopher C. Rogers ("Halt and Catch Fire").

Spod powierzchni (nowość) – 29 lipca na Apple TV+

"Spod powierzchni" to thriller psychologiczny Apple TV+, w którym główną rolę gra Gugu Mbatha-Raw ("Loki"). Serial opowie historię kobiety, która próbuje odbudować życie po próbie samobójczej i nie pamięta – oraz nie rozumie – jak to się stało, że w ogóle do niej doszło. W obsadzie są także Oliver Jackson-Cohen ("Nawiedzony dom na wzgórzu"), Stephan James ("Homecoming"), Marianne Jean-Baptiste ("Blindspot") i François Arnaud ("Midnight, Texas"). Twórczynią jest Veronica West ("High Fidelity").

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

26 lipca

27 lipca

28 lipca

REKLAMA