Twórca "Ricka i Morty'ego" zaprasza do "Krapopolis". Zobaczcie zapowiedź nowej animacji dla dorosłych

"Krapopolis" (Fot. Fox)

Tęsknicie za szalonym światem "Ricka i Morty'ego"? Jeśli tak, to koniecznie sprawdźcie zapowiedź "Krapopolis", nowej animacji dla dorosłych. Cel podróży – starożytna Grecja.

Trwają prace nad kolejnymi sezonami "Ricka i Morty'ego", tymczasem na Comic-Conie w San Diego pokazano fragment nowej animacji tego samego twórcy, Dana Harmona. Starożytna Grecja, bogowie i spotkanie z Meduzą – to i więcej obiecuje zapowiedź serialu telewizji FOX o jakże uroczym tytule "Krapopolis".

Krapopolis – zapowiedź kreskówki dla dorosłych

"Krapopolis" ma pokazać starożytną Grecję w krzywym zwierciadle. Zobaczymy, jak ułomna rodzina ludzi, bogów i potworów próbuje zarządzać jednym z pierwszych miast świata bez zabijania się nawzajem.

W poniższej zapowiedzi widzimy, jak główny bohater, śmiertelny król Tyrannis (Richard Ayoade, "Technicy-magicy") prowadzi spotkanie miejskie na temat postępowania z Meduzą, która zamienia ludzi w kamienne rzeźby. Pojawia się także autodestrukcyjna matka Tyranniusa, bogini o imieniu Deliria (Hannah Waddingham, "Ted Lasso"), która ma dosyć przerażonych śmiercią mieszkańców Krapopolis.

W serialu poznamy również Shluba (Matt Berry, "Co robimy w ukryciu"), ojca Tyrannisa, oraz przyrodnie rodzeństwo głównego bohatera – siostrę Stupendous (Pam Murphy, "Uniwersytet Potworny") i brata Hippocampusa (Duncan Trussell, "The Midnight Gospel").

Serial tworzy Dan Harmon ("Community", "Rick i Morty"). Premiera planowana jest na 2023 rok, ale 27 listopada w amerykańskiej telewizji FOX w ramach promocji zostanie wyemitowany jeden z odcinków. Na ten moment nie wiadomo, kiedy i gdzie serial będzie dostępny w Polsce.

Krapopolis – premiera serialu w 2023 roku

REKLAMA