Skąd Matt Murdock w serialu "Mecenas She-Hulk"? Tatiana Maslany wyjaśnia i opowiada, jaki będzie ton

"Mecenas She-Hulk" (Fot. Marvel)

Zwiastun "Mecenas She-Hulk" zdradził, że w serialu pojawi się Matt Murdock. Tatiana Maslany zdradza, skąd bohaterowie się znają i zapowiada, że serial nie będzie miał poważnego tonu.

Zaprezentowany na Comic-Conie w San Diego zwiastun "Mecenas She-Hulk" ujawnił, że w serialu zobaczymy także Matta Murdocka (Charlie Cox) i to jako Daredevila. Tatiana Maslany zdradziła, że bohaterowie doskonale się znają.

Mecenas She-Hulk – skąd Matt Murdock w serialu?

Tatiana Maslany w rozmowie z MTV News (via ComicBook) zdradziła, dlaczego Matt Murdock pojawił się w serialu i skąd Jennifer Walters go zna.

– Jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi. Najlepszymi! – skomentowała krótko

W rozmowie z ComicBook już po panelu showrunnerka serialu Jessica Gao ujawniła trochę więcej na temat postaci, jakie pojawią się w serialu, żartując równocześnie z legendarnej już ochrony fabuły przez Marvela.

– O rany, czuję, że niebezpiecznie zbliżamy się do czarnej torby na mojej głowie. Oczywiście, to, co Jen ma wspólnego z Mattem Murdockiem, to że oboje są prawnikami, ale także, co jest wyjątkowe, oboje są prawnikami, którzy są superbohaterami, więc to ich łączy. Wong jest bohaterem, który istnieje w MCU i zna jej kuzyna. Tą unikalną rzeczą w Jen jest to, że w przeciwieństwie do historii pochodzenia innych postaci, które odkrywamy, ona jest kimś, kto miał już taką osobę w swojej rodzinie. Więc być może ona już musiała słuchać i mierzyć się z tymi wszystkimi rzeczami przez lata jako osoba trzecia, członek rodziny.

W rozmowie z ET Tatiana Maslany powiedziała, że obecność tych bohaterów nadaje serialowi określony ton.

– To są wygłupy. I to jest super, widzieć nadludzi w sali sądowej, widzieć występy gościnne Marka [Ruffalo] i Benedicta Wonga, i Tima Rotha w tym zupełnie innym tonie. Oni przychodzą ze swoimi bohaterami mającymi spuściznę wszystkich filmów, w których byli, wszystkich historii, które opowiedzieli, ale to jednak jest całkowicie inny świat.

Pojawienie się w serialu "Mecenas She-Hulk" będzie tylko początkiem drogi Daredevila. Na Comic-Conie ogłoszono, że Charlie Cox powróci jako Daredevil w nowym serialu MCU zatytułowanym "Daredevil: Born Again". 18-odcinkowy serial zobaczymy 2024 roku i będzie należeć do 5. fazy MCU. Z kolei premierę "Mecenas She-Hulk" obejrzymy już 17 sierpnia.

Mecenas She-Hulk – premiera 17 sierpnia na Disney+

REKLAMA