6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Słaby powrót "30 Rock", spadki "Last Resort" i "Elementary". Nowy serial twórców "Homeland" w CBS. Amerykańska wersja "The Slap" w NBC. Nowy sezon "Bez tajemnic" w listopadzie. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Słaby powrót "30 Rock", "Last Resort" spada.wyniki oglądalności z czwartku. O 20:00 rządzą "The Big Bang Theory" (15,4 mln/4,9) i "Dwóch i pół" (12,7 mln/3,5). "Last Resort" spadło o 18% (do 7,9 mln/1,8), kiepsko wypadł powrót "30 Rock" (3,4 mln/1,3). O 21:00 wzrost zaliczyły "Glee" (6,2 mln/2,6) i "Parks and Recreation" (3,5 mln/1,9). O 22:00 o 16% spadło "Elementary" (11,2mln/2,6).

2. CBS zamawia serial twórców "Homeland". Howard Gordon i Alex Gansa sprzedali stacji CBS serial o agentce FBI, która współpracuje z tajemniczym psychiatrą. Scenariusz serialu, zatytułowanego "Anatomy of Violence", oparty będzie na książce "The Anatomy of Violence: The Biological Roots Of Crime" Adriana Raine'a.

3. Tony Hale w "Up All Night". Tony Hale pojawi się w 2. sezonie "Up All Night". Zagra dr. Welborna, dentystę Reagan, który zawsze próbuje z nią flirtować.

4. NBC zamawia amerykańską wersję "The Slap". Twórca "Braci i sióstr", Jon Robin Baitz, zrobi dla NBC amerykańską wersję świetnego australijskiego miniserialu "The Slap". Serial opowiada o burzy, która rozpętała się po tym, jak na imprezie zostało spoliczkowane dziecko. Tutaj moja recenzja oryginału.

5. Nowy plakat "Fringe". Stacja FOX pokazała nowy plakat na 5. sezon "Fringe".

6. Kiedy 2. sezon "Bez tajemnic"? Stacja HBO ogłosiła, że "Bez tajemnic" wróci 12 listopada. Do obsady dołączyli Janusz Gajos, Danuta Stenka, Magdalena Cielecka, Julia Kijowska i Stanisław Cywka. HBO pokaże 35 odcinków, które będą emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 22:00 przez siedem kolejnych tygodni.

REKLAMA