Jack Quaid z "The Boys" w przebraniu na Comic-Conie. Zobaczcie, jak mijał niczego nieświadomych fanów

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

Czy jest jakiś sposób dla aktorów, by swobodnie chodzić po Comic-Conie? Jack Quaid pokazał, że wystarczy dobrze się przebrać i fani przychodzą obok niczego nieświadomi.

Jack Quaid, gwiazda głośnego serialu "The Boys", postanowił przejść się po Comic-Conie w San Diego. Jednak dla obecnych tam aktorów sprawa nie jest taka prosta – fani przyjechali tam przecież właśnie dla nich. Comic-Con słynie jednak też z jeszcze jednej rzeczy: cosplayów. Co daje aktorom możliwość zabawy.

Jack Quaid pod przykrywką na Comic-Conie

Strój, jaki wybrał Jack Quaid, nie był przypadkowy. Aktor pojawi się w tym roku w filmie "Krzyk 5". Po Comic-Conie przechadzał się więc w stroju słynnego mordercy. Na swoim Instagramie pokazał, jak swobodnie przechadza się pomiędzy fanami. Na jednym z ujęć Jack Quaid skomentował jednak, że był to "głupi pomysł", odnosząc się do mocno zabudowanego i w dodatku czarnego stroju, który musiał nosić w upalny dzień.

Podobnie bawiła się w tym roku Jameela Jamil ("Mecenas She-Hulk"), która z kolei przebrała się ze swoim przyjacielem za Maria i Luigiego. Oboje również bez przeszkód biegali radośnie po Comic-Conie.

Jack Quaid i Jameela Jamil nie są pierwszymi gwiazdami, które wpadły na ten pomysł. Na wcześniejszych edycjach Lupita Nyong'o zwiedziła Comic-Con przebrana za różową Power Ranger, Matt Smith ("Ród smoka") nosił kostium Barta Simpsona z "Simpsonów", a Daniel Radcliffe ("Harry Potter") przebrał się za Spider-Mana.

Na Comic-Conie w San Diego standardowo zobaczyliśmy zapowiedzi wielu nadchodzących seriali, w tym "Star Trek Picard" czy Mecenas She-Hulk". Zapowiedziano również powrót Daredevila w nowym serialu w 2024 roku, a także seriale "Loki" i "Echo" z premierą latem 2023 roku.

REKLAMA