"Echoes" – zwiastun thrillera Netfliksa. Michelle Monaghan w podwójnej roli, zamiana miejsc i zaginięcie

"Echoes" (Fot. Netflix)

"Nie wierzcie bliźniaczkom" w wersji mrożącej krew w żyłach? To i jeszcze więcej obiecuje zwiastun "Echoes", w którym główne bohaterki dzielą ze sobą wszystko – dopóki jedna nie znika.

"Echoes" to nowy thriller Netfliksa, który pojawi się na platformie 19 sierpnia. Niedawno pokazano pierwsze zdjęcia, a teraz zaprezentowano zwiastun serialu.

Echoes – Michelle Monaghan w zwiastunie

Bliźniaczki Leni i Gina (Michelle Monaghan, "Mesjasz") poza twarzą dzielą także sekret – od dziecka potajemnie zamieniają się miejscami. Teraz, jako dorosłe kobiety dzielą dwa domy, dwóch mężów i dziecko. Wszystko w ich perfekcyjnie zaaranżowanym świecie staje pod znakiem zapytania, gdy jedna z nich znika w tajemniczych okolicznościach. W zwiastunie widzimy, jak Gina próbuje znaleźć siostrę, równocześnie zadając sobie pytania: czy ktoś porwał Leni? Czy sama zdecydowała się uciec? A jeśli tak, to dlaczego?

W rolach mężów bliźniaczek występują Matt Bomer ("Doom Patrol") i Daniel Sunjata ("Graceland). W serialu grają także m.in. Ali Stroker ("Ozark"), Karen Robinson ("Schitt's Creek"), Rosanny Zayas ("Słowa na L: Generacja Q"), Michael O’Neill ("Council of Dads"), Celia Weston ("The Secret: Dare to Dream") oraz Gable Swanlund ("Armed").

Showrunnerami są Brian Yorkey ("Trzynaście powodów") oraz Quinton Peeples ("Runaways"). Twórczynią i producentką wykonawczą serialu jest Vanessa Gazy ("Eden").

Echoes – premiera 19 sierpnia na Netfliksie

echoes zwiastun

REKLAMA