"Pozwól mi wejść" to wampiry w nieco innym wydaniu. Zobaczcie niepokojący zwiastun serialu Showtime

"Let The Right One In" (Fot. Showtime)

Jest zwiastun "Pozwól mi wejść", serialu zainspirowanego szwedzką książką i filmem o tym samym tytule. Zobaczcie koszmar rodziny, w której mała dziewczynka zostaje zamieniona w wampira.

"Pozwól mi wejść" ("Let The Right One In") to serial stacji Showtime, powstały na bazie szwedzkiej książki z 2004 roku, której autorem jest John Ajvide Lindqvist, oraz filmu z 2008 roku. Serial opowie o Marku (Demián Bichir, "The Bridge") i jego 12-letniej córce Eleanor (Madison Taylor Baez, "Selena – serial"), których życie zmienia się na zawsze, kiedy ona zostaje przemieniona w wampira i zamknięta na zawsze w dziecięcym ciele. Premierę serialu w USA zaplanowano na 7 października.

Pozwól mi wejść – zwiastun serialu Showtime

Zwiastun zaczyna się, pokazując małą Eleanor umazaną krwią. A po chwili zza kadru słuchać głos Marka, który mówi: "Przeżyjemy, wiedząc, kiedy uciekać". Następnie widzimy wyrzucane do rzeki ciało, małe ręce wychodzące z walizki czy bose stopy stąpające po szkle. Te wszystkie obrazy pokazane są jednak w spokojny sposób, co tylko podbija uczucie niepokoju.

Kolejny głos informuje dziewczynę, że "to co cię ugryzło, ma tysiące lat". Bohaterowie próbują odnaleźć lekarstwo, które pozwoli wrócić ich rodzinie do normalności, a Eleanor zaklętej w ciele dziecka szansę na przyszłość. W międzyczasie dziewczynka wychodzi na zewnątrz tylko nocą, a Mark zaopatruje ją w minimalną ilość ludzkiej krwi, która jest jej potrzebna do przeżycia. Zwiastun sugeruje, że aby to zrobić, muszą znaleźć nosiciela – zapewne będzie to wampir, który przyczynił się do nieszczęścia rodziny.

Serial został zaplanowany na 10 odcinków. W obsadzie są też Anika Noni Rose ("Power"), Grace Gummer ("Mr. Robot"), Kevin Carroll ("Snowfall"), Ian Foreman ("Merry Wish-Mas") i Jacob Buster ("Colony"), Jimmie Saito ("Sweetbitter"), Josh Wingate ("Priest") i Caroline Neff ("Chicago P.D."). Twórcą i showrunnerem serialu jest Andrew Hinderaker ("Penny Dreadful").

Pozwól mi wejść – premiera w USA 7 października

Let The Right One In zwiastun serialu

"Let The Right One In" (Fot. Showtime)

Let The Right One In zwiastun serialu

"Let The Right One In" (Fot. Showtime)

REKLAMA