6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Oglądalność "Made in Jersey" jeszcze słabsza. Nowe zdjęcia z Planu "Plotkary". Mila Kunis najseksowniejszą kobietą świata. A poza tym "Saturday Night Live" i dwa ciekawe nowe seriale. Zapraszamy!

1. Oglądalność "Made in Jersey" jeszcze gorsza. 2. odcinek "Made in Jersey" zobaczyło już tylko 6,7 mln Amerykanów przy fatalnym współczynniku 0,8. "Fringe" to serial już tylko dla fanów - najnowszy widziało 3,03 mln/1,4 osób. Nieźle wciąż wypada "Grimm" (5,19 million/1,6), który nauczył się radzić sobie w piątki. Podobnie jest z "Blue Bloods" (9,59 mln/1,2).

2. Mila Kunis najseksowniejszą kobietą. 29-letnia Mila Kunis została wybrana przez magazyn "Esquire" najseksowniejszą kobietą na świecie. I pomyśleć, że jeszcze niedawno była denerwującą Jackie z "Różowych lat siedemdziesiątych".

3. Co nowego na planie "Plotkary"? Jeśli jesteście ciekawi, co działo się 4 października na planie "Gossip Girl", zajrzyjcie tutaj. Ponad 70 zdjęć!

4. Christina Applegate i Bruno Mars poprowadzą "Saturday Night Live". 13 października hostem "SNL" będzie Christina Applegate, z kolei 20 października program poprowadzi Bruno Mars, który będzie występował w podwójnej roli - hosta i gościa muzycznego.

5. Twórcy "Chucka" robią nowy serial dla FOX-a. Chris Fedak i Josh Schwartz robią dla stacji FOX serial "Midnighters", opowiadający o niewielkiej grupie ludzi, którzy urodzili się dokładnie o północy. Jak głosi opis serialu, dzięki temu mają oni 25-godzinną dobę. Serial oparty będzie na książkach science fiction/fantasy - "The Secret Hour", "Touching Darkness" i "Blue Noon" Scotta Westerfelda.

6. CW zamawia serial postapokaliptyczny. Specyficzny serial postapokaliptyczny zamawia stacja CW. Będzie on nosił tytuł "The Hundred" i opowiadał o świecie, w którym ludzie wyginęli na własnej planecie, ale nieliczni przetrwali gdzieś w kosmosie. Teraz wysyłają oni 100 nastolatków, po to by skolonizować Ziemię. Scenariusz tworzy Jason Rothenberg, który będzie też producentem wykonawczym obok Leslie Morgenstein i Giny Girolamo.

REKLAMA