Eddie ze "Stranger Things" na ekranie podczas występu Metalliki. Zobaczcie niesamowity fragment koncertu

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Scena z "Master of Puppets" w wykonaniu Eddiego w "Stranger Things" zachwyciła nie tylko widzów, ale i zespół Metallica. Muzycy postanowili oddać hołd bohaterowi. Zobaczcie nagranie!

Joseph Quinn ze "Stranger Things" spotkał się z muzykami z Metalliki za kulisami podczas festiwalu Lollapalooza w Chicago, gdzie zrobili sobie wspólne zdjęcia i razem zagrali, aktor otrzymał także podpisaną gitarę. Na tym atrakcje się nie skończyły, ponieważ muzycy z Metalliki postanowili oddać hołd Eddiemu.

Eddie na ekranie podczas występu Metalliki

Tuż po występie Metalliki w sieci zaczęły krążyć nagrania z występu zespołu, zwłaszcza momentu, w którym wykonali "Master of Puppets". W trakcie występu na ogromnych ekranach wyświetlono pamiętną scenę z finału 4. sezonu "Stranger Things".

Utwór "Master of Puppets" został wydany jako część studyjnego albumu Metalliki z 1986 roku o tej samej nazwie – popularności mu nie brakowało, ale dopiero dzięki 4. sezonowi "Stranger Things" osiąga niesamowite wyniki w streamingu, a coraz więcej fanów serialu przyznaje, że na stałe zaczęło słuchać zespołu.

Występ na festiwalu Lollapalooza to nie pierwszy raz, gdy muzycy nawiązali do wykonania Eddiego – wcześniej nagrali duet na TikToku, który osiąga imponujące liczby wyświetleń. Z kolei Joseph Quinn w wywiadach nie ukrywa, że przygotowanie się do sceny było dla niego wielkim wyzwaniem. Tutaj możecie zobaczyć, jak aktor ćwiczył "Master of Puppets".

A czy Eddie jeszcze wróci?  Joseph Quinn podzielił się swoim pomysłem na kontynuację wątku bohatera, nie brakuje także fanowskich teorii, według których Eddie może wrócić w stylu Dungeons and Dragons.

Stranger Things jest dostępne na Netfliksie

REKLAMA