Jaki będzie 19. sezon "Chirurgów"? Serialowa Amelia chwali scenariusz i nowe postacie – piątkę rezydentów

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

Ruszyły prace nad 19. sezonem medycznego serialu "Chirurdzy". W serialu nie zabraknie nowych twarzy, a serialowa Amelia nie ukrywa ekscytacji. Czego możemy się spodziewać?

Już w październiku serial "Chirurdzy" wróci w USA z  19. sezonem, a w sieci zaczynają pojawiać się informacje na temat nowych odcinków. Szykuje się naprawdę ekscytujący sezon, a przynajmniej tak twierdzi Caterina Scorsone.

Chirurdzy – Caterina Scorsone o 19. sezonie serialu

Caterina Scorsone, która od 11. sezonu serialu wciela się w postać Amelii, zdradziła na Twitterze, że obsada już dostała scenariusze premiery 19. sezonu i wkrótce mają ruszyć zdjęcia.

Uczę się kwestii do 1. odcinka 19. sezonu. Już tu jest. Będą aktualizacje. Klasyczna obsada jest gotowa i pełna energii. Nowa obsada jest ekscytująca i wspaniała. Wewnątrz i na zewnątrz. Zaczynamy.

Nowe twarze to oczywiście piątka rezydentów chirurgii, których poznamy w 19. sezonie. Ogłoszono już, kto wcieli się w młodych bohaterów – Harry Shum Jr. ("Glee") zagra dowcipnego i inteligentnego Daniela, który zmaga się z problemem w rodzinie. Adelaide Kane ("Nastoletnia Maria Stuart") wystąpi jako Jules Millin, która została wychowana przez uzależnionych od narkotyków artystów/hipisów.

Niko Terho zagra Lucasa Adamsa, który jest zdeterminowany, by udowodnić, że może być prawdziwym chirurgiem, Midori Francis ("Życie seksualne studentek") wystąpi jako Mika Yasuda, środkowe dziecko z ośmiorga rodzeństwa, które przywykło do bycia pomijanym i niedocenianym, a Alexis Floyd ("Kim jest Anna?") zobaczymy jako Simone Griffin, osiągającą wysokie wyniki inteligentną młodą kobietę, która dorastała w Seattle, ale nigdy nie chciała pracować w Grey Sloan z powodu bolesnej osobistej historii związanej ze szpitalem.

Fani zastanawiają się także, czy zobaczymy ponownie Kate Walsh jako Addison Montgomery. Co na to sama aktorka?

– Kto wie? Jest taka możliwość. Nie wiem, co bym robiła. Rozmawiamy trochę o możliwości powrotu do czegoś, ale ja jeszcze nie wiem. Ale tak, ja wiem, że to będzie ogromne, jest wiele rzeczy w przyszłym sezonie, wiele zmian, myślę, że wiele naprawdę fajnych nowych początków i innych, naprawdę innych miejsc, do których serial może się udać – powiedziała Walsh.

Dotychczasowe sezony "Chirurgów" w Polsce są dostępne na platformie Disney+, ale na ten moment nie wiadomo, kiedy będzie polska premiera 19. serii.

Chirurdzy sezon 19 – premiera 6 października w USA

REKLAMA