"Andor" – pełny zwiastun i nowa data premiery serialu ze świata "Gwiezdnych wojen". Jak duże opóźnienie?

"Andor" (Fot. Disney+/Lucasfilm Ltd.)

Diego Luna powróci na nasze ekrany jako Cassian Andor, ale niestety z pewnym opóźnieniem. Zobaczcie pełny zwiastun serialu "Andor" – na kiedy została przesunięta premiera?

Dobra i zła wiadomość dla fanów "Gwiezdnych wojen": Disney+ zaprezentował pełny zwiastun nowego serialu "Andor", w którym będziemy oglądać mroczniejszą stronę tego świata. Jednocześnie pojawiła się informacja o trzytygodniowym opóźnieniu premiery: zamiast 31 sierpnia serial wystartuje 21 września. Tego dnia zobaczymy pierwsze trzy odcinki ze składającego się z 12 odcinków sezonu.

Andor – pełny zwiastun i opóźniona premiera

"Andor" to serialowy prequel filmu "Łotr 1", który pokaże "Gwiezdne wojny" z nowej perspektywy, skupiając się na postaci Cassiana Andora. Serial będzie thrillerem szpiegowskim, opowiadającym o czasach buntu przeciwko Imperium. To era pełna niebezpieczeństw, oszustw i intryg, a Cassian wkroczy na ścieżkę, której przeznaczeniem jest przemiana go w zbuntowanego bohatera. W głównej roli powróci Diego Luna jako Cassian Andor, którego zobaczymy w nieco innej wersji.

– Nie rozpoznacie Cassiana Andora na początku. Nie mogę się doczekać, aż go spotkacie! – powiedział aktor w maju podczas Star Wars Celebration.

W obsadzie są też Stellan Skarsgård ("Czarnobyl"), Adria Arjona ("Emerald City"), Fiona Shaw ("Obsesja Eve"), Kyle Soller ("Poldark"), Denise Gough ("Pod sztandarem nieba") oraz Genevieve O’Reilly powracająca jako Mon Mothma, była senator Republiki, która ostatecznie pomogła założyć Sojusz Rebeliantów. Zwiastun potwierdza również plotkę, że wróci Forest Whitaker jako Saw Gerrera.

Twórcą i showrunnerem "Andora", którego akcja dzieje się na pięć lat przed wydarzeniami z "Łotra 1", jest Tony Gilroy. Produkcja ma już zamówienie na 2. sezon, który również ma liczyć 12 odcinków.

Andor – premiera serialu 21 września na Disney+

andor serial kiedy premiera disney+

REKLAMA