"Szkoła złamanych serc" otwiera się na nowo. Zobaczcie teaser rebootu serialu – jest też data premiery

"Szkoła złamanych serc" (Fot. Netflix)

Pamiętacie kultowy serial z lat 90. o australijskiej młodzieży? Netflix postanowił zasięgnąć po ten klasyk i już we wrześniu zobaczymy nową "Szkołę złamanych serc". Jest teaser!

Nowa "Szkoła złamanych serc" pojawi się na platformie Netflix już 14 września. Twórcami serialu są m.in. Hannah Carroll Chapman ("Zatoka serc") i Michael Jenkins ("Buntownik").

Szkoła złamanych serc 2022 – teaser serialu

Tak jak pierwowzór, serial poruszy takie tematy jak seks, narkotyki, przemoc czy rasizm – ale dostosowane do nowego pokolenia. Na samym początku zobaczymy, jak główna bohaterka Amerie (Ayesha Madon, "The Moth Effect") tworzy prowokacyjny mural w swojej szkole Hartley High, co powoduje bardzo publiczny rozdźwięk z jej przyjaciółką Harper (Asher Yasbincek, "How to Please a Woman").

Amerie i jej nowi przyjaciele – outsiderzy Quinni (Chloe Hayden, "Jeremy the Dud") i Darren (James Majoos) – starają się naprawić reputację dziewczyny, jednocześnie poruszając się po świecie miłości, seksu i złamanych serc. Do obsady serialu należą także m.in. Thomas Weatherall ("Troppo") jako sportowiec Malakai oraz Will McDonald ("Home And Away") w roli dilera Ca$ha.

Pierwszy sezon produkcji ma liczyć osiem odcinków. W oczekiwaniu na reboot możecie sprawdzić oryginalny serial – "Szkoła złamanych serc" jest w całości dostępna na platformie.

Szkoła złamanych serc – premiera 14 września na Netfliksie

REKLAMA