Jakie seriale będą w sierpniu na CANAL+? "Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć" i inne premiery

"Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć" (Fot. CANAL+)

W sierpniu na CANAL+ możecie wreszcie obejrzeć 5. sezon "Upadku królestwa". Będzie również "Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć" z Jeanem Reno – sprawdźcie listę premier.

CANAL+ przedstawił swoją listę premier na sierpień. Poza długo wyczekiwanym 5. sezonem "Upadku królestwa" obejrzymy także m.in. francuski serial "Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć" czy 2. sezon "Van Der Valka".

Pan burmistrz sezon 2 – premiera już dostępna

"Pan burmistrz" wraca z 2. sezonem. W nowych odcinkach zobaczymy, jak emerytowany biznesmen, który nieoczekiwanie staje na czele całego Los Angeles, próbuje poradzić sobie z zarządzaniem miastem. A z Miastem Aniołów ma niemal tyle samo kłopotów co ze swoją nastoletnią córką. Na szczęście może liczyć na wsparcie nieco ekscentrycznych współpracowników. W głównej roli ponownie Ted Danson ("Dobre Miejsce"). Premierowe odcinki są emitowane we wtorki na CANAL+ Seriale oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

Upadek królestwa sezon 5 – premiera już dostępna

"Upadek królestwa" to serial BBC, który został przejęty przez platformę Netflix. W Polsce prawa do serialu ma jednak CANAL+, a w sierpniu ruszyła emisja finałowego sezonu.  Co nas czeka?  Minęły lata od burzliwych wydarzeń z 4. sezonu. Król Edward wciąż stara się spełnić marzenie swego zmarłego ojca i zjednoczyć królestwa saskie. Uthred z Babbenbergu otrzymuje zadanie ochrony i wyszkolenia następcy tronu, Aethelstana, na wojownika. Przeciwko pierworodnemu króla knuje zdradziecki lord Aethelm, który pragnie, by władcą został jego wnuk, drugi syn Edwarda, Aelfweard. Ponadto Uthred stanie przed jeszcze trudniejszym wyzwaniem. Premierowe odcinki w środy o godz. 21:00 w CANAL+ Premium oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

Van Der Valk sezon 2 – premiera 7 sierpnia

"Van Der Valk" to serial na podstawie bestsellerowych powieści Nicolasa Freelinga, których bohaterem jest Piet van der Valk, detektyw z Amsterdamu. Zabójstwo prawnika, mord na handlarzu diamentów i śmierć wiolonczelistki to trzy nowe sprawy, które czekają głównego bohatera, w którego ponownie wciela się Marc Warren ("Wanted: Ścigani"). Towarzyszą mu Maimie McCoy ("Rozpustnik") i Luke Allen-Gale ("Doom: Anihilacja"). Tłem zdarzeń znów jest Amsterdam, miasto kontrastów – pięknych fasad i przestępczego podziemia. Premierowe odcinki w niedziele od 7 sierpnia o godz. 20:10 w Ale kino+ oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć – premiera 12 sierpnia

"Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć" to serial CANAL+ na podstawie książki Marca Levy'ego, z Jeanem Reno ("Leon zawodowiec") w roli głównej. Julia Saurel (Alexandra Maria Lara, "Geostorm") na trzy dni przed ślubem dowiaduje się, że jej ojciec Michel (Reno) zmarł. Jednak ku jej zaskoczeniu, wkrótce po tym powraca jako naturalnych rozmiarów android, będący wierną kopią Michela. Robot zawiera w sobie wszystkie wspomnienia ojca, ale jego bateria wystarczy jedynie na siedem dni i nie może zostać ponownie naładowana. Ojciec i córka mają tylko tydzień, aby odnaleźć w sobie wzajemną miłości, zaufanie, przebaczenie i pojednanie. Premierowe odcinki od 12 sierpnia w piątki o godz. 21:00 w CANAL+ Premium oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

Grzechy przeszłości sezon 3 – premiera 17 sierpnia

canal+ sierpień premiery

"Grzechy przeszłości" (Fot. Severn Screen)

W tym miesiącu zobaczymy także 3. sezon walijskiego serialu kryminalnego "Grzechy przeszłości" o komisarz Cadi John, która zmaga się z trudnymi sprawami kryminalnymi. Cadi, była żołnierka, przyjeżdża do północnej Walii, by zaopiekować się ojcem, ale z czasem staje się specjalistką od lokalnych spraw zabójstw. Gdy zostają odnalezione zwłoki lokalnego farmera Ifana Williamsa, Cadi rozpoczyna dochodzenie. Dziewczyna nie wie, że to śledztwo może wywrócić do góry nogami jej na nowo poukładane życie. W głównych rolach Sian Reese-Williams ("Milczący światek"), Sion Alun Davies ("Sandman") oraz Nia Roberts ("Doctor Who"). Premierowe odcinki w środy od 17 sierpnia o godz. 20:10 w Ale kino+ oraz następnego dnia w serwisie CANAL+ online.

REKLAMA