Co zobaczymy jesienią na platformie Player? Powróci "Szadź" i "Skazana", ale nie zabraknie też nowych seriali

"Szadź" (Fot. Player.pl)

Na Playerze obejrzymy tej jesieni nowe seriale oryginalne. Powróci "Szadź" i "Skazana", a widzowie zobaczą także dwie całkowite nowości. Poznajcie plan platformy na najbliższe miesiące.

Jak podają Wirtualne Media, widzowie Playera mają na co czekać. Tej jesieni pojawią się aż trzy seriale Player Original: 3. sezon "Szadzi", 2. sezon "Skazanej", całkiem nowy serial "Mój agent" i do tego kolejny nowy serial "Herkules", który będzie także nadawany w TVN. Kiedy je obejrzymy?

Szadź i Skazana wracają jesienią 2022 na Player.pl

Premiera 3. sezonu serialu "Szadź" już została zapowiedziana na 2 września. Fabuła nowej serii koncentruje się na wydarzeniach rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki (Maciej Stuhr) żyje w ukryciu w małej miejscowości, a dla lokalnych mieszkańców jest tajemniczym nieznajomym, który układa swoje życie na nowo. Jednak jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć. Kogo wybierze na kolejną ofiarę?

W obsadzie serialu zobaczymy także ponownie Aleksandrę Popławską, Bartosza Gelnera, Karolinę Gorczycę, Annę Cieślak, Annę Ilczuk. W serialu zadebiutują również Magdalena Popławska i Jowita Budnik.

Skazana Player seriale jesień 2022

"Skazana" (Fot. Player.pl)

Tej jesieni na Playerze zobaczymy także 2. sezon serialu "Skazana". Serial z Agatą Kuleszą to najchętniej oglądana produkcja Player Original. Fabuła skupia się na odnoszącej sukcesy sędzi Alicji Mazur, niespodziewanie oskarżonej o morderstwo, którego nie popełniła. Bohaterka ląduje w więzieniu i musi nauczyć się, jak przetrwać wśród kobiet, które sama pozsyłała do więzienia. W obsadzie serialu znajdują się także Michał Czernecki, Bartłomiej Topa, Martyna Byczkowska, Aleksandra Adamska, Tomasz Schuchardt i Marta Malikowska. Data premiery nowej serii nie jest jeszcze znana.

Seriale Playera na jesień – Mój agent i Herkules

Trzecim serialem od Original jest całkowita nowość. "Mój agent" oparty jest na francuskim formacie "Gdzie jest mój agent?". Jego bohaterami są agenci gwiazd, opiekujący się największymi sławami filmu, teatru czy telewizji. Fabuła skoncentruje się na Marku (Marek Gierszał), Adze (Aleksandra Pisula), Gabrielu (Maciej Maciejewski) i Mirze (Ewa Szykulska), których wspierać będą asystenci: Ewa (Anna Cieślak), Julian (Dawid Ściupidro) i Zosia (Sylwia Achu), recepcjonistka i aktorka.

Co ciekawe, w rolach gwiazd wystąpią aktorzy grający samych siebie. Wiadomo już, że w pierwszym odcinku pojawi się Magdalena Cielecka, a w drugim Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska. W każdym odcinku zobaczymy gościnny występ innej polskiej gwiazdy.

herkules Player seriale jesień 2022

"Herkules" (Fot. Player)

Z kolei serial "Herkules", który jest kolejną nowością, będzie emitowany równolegle na Playerze i w TVN. To procedural kryminalny opowiadający o Herkulesie Nowaku (Rafał Maćkowiak), genialnym i introwertycznym analityku, który kilkukrotnie nie zdał egzaminu do szkoły policyjnej. Jego całkowitym przeciwieństwem będzie policjantka Sylwia Mazur (Weronika Książkiewicz), która jest chaotyczna, ma dobre podejście do ludzi i nie wstydzi się swoich emocji. Ta dwójka rozwiąże sporo kryminalnych zagadek – każdy z ośmiu odcinków będzie dotyczył innej sprawy.

"Szadź", "Mój agent" i "Skazana" docelowo także mają zostać pokazane na anternie TVN.

REKLAMA