7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Community" (Fot. NBC)

"Community" (Fot. NBC)

Brie Larsen "Community". Aktorzy znani z "Trawki" w nowym serialu Jenji Kohan. Nowe zdjęcia z planu "Once Upon a Time". Plakat serialu "Hannibal". Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Brie Larsen w "Community". W 4. sezonie "Community" zobaczymy Brie Larsen ("United States of Tara") - donosi TVLine. Szczegóły roli trzymane są w tajemnicy, wiadomo tylko, że aktorka pojawi się w 7. odcinku. Serial wraca 19 października.

2. Co się dzieje na planie "Once Upon a Time"? Tutaj znajdziecie nowe zdjęcia z planu "Once Upon a Time", a na nich m.in. Kapitana Haka.

3. Jest plakat "Hannibala". Mamy plakat "Hannibala", niestety tylko w małej rozdzielczości. Serial startuje w przyszłym roku.

4. Z "Trawki" do nowego serialu Jenji Kohan. Natasha Lyonne, Pablo Schreiber i Michael Harney dołączyli do obsady "Orange Is the New Black", nowego serialu Jenji Kohan, robionego dla platformy Netflix. Główną bohaterką serialu jest pochodząca z Brooklynu Piper (Taylor Schilling), której długi związek z dilerką narkotyków skończył się jej aresztowaniem i wsadzeniem na długie lata do więzienia.

5. Twórca "Z Archiwum X" robi nowy serial. Chris Carter, twórca "Z Archiwum X", robi serial science fiction "The After". Ma to być thriller, którego akcja dziać się będzie po pewnym tajemniczym wydarzeniu. Serial zaprezentowany zostanie stacjom telewizyjnym na targach MIPCOM TV.

6. Pamela Adlon w "Parenthood". Znana m.in. z "Californication" Pamela Adlon pojawi się w "Parenthood". Zagra Marlanę, złośliwą i nieuprzejmą kobietę, która wprowadza się do budynku, gdzie Crosby i Adam mają studio. Ponieważ nie podoba jej się hałas, zgłasza oficjalną skargę.

7. NBC kupuje komedię Jamesa Batemana. Stacja NBC zamówiła pilota komedii "Then Came Elvis", którą zrobią James Bateman ("Arrested Development") i DJ Nash ("Up All Night"). Serial będzie luźno oparty na życiu Nasha, a jego akcja rozgrywać się będzie w latach 80. Głównymi bohaterami będą członkowie rodziny, którzy zbliżają się do siebie, kiedy dwójka rodziców się rozwodzi. Historię opowiadać będzie 13-latek, który wtedy myślał, że wszystko chciałby zmienić, a teraz, po latach, orientuje się, że zmieniłby niczego.