Jakie seriale w tym tygodniu? "Jeszcze nigdy", "Pięć dni w szpitalu Memorial", "Ich własna liga" i inne premiery

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Jakie nowe seriale i nowe sezony seriali zobaczymy w najbliższych tygodniu? W planach jest m.in. powrót "Jeszcze nigdy..." i "Locke & Key", a także serialowa "Ich własna liga".

Locke & Key (sezon 3) – 10 sierpnia na Netfliksie

"Locke & Key" wraca z finałowym już sezonem, w którym zobaczymy, jak rodzina Locke'ów odkrywa jeszcze więcej magii w Keyhouse. Jednocześnie w Matheson pojawia się nowe zagrożenie – z własnymi planami dotyczącymi kluczy. Jak zasugerował finał 2. serii, główni bohaterowie zmierzą się z kapitanem Frederickiem Gideonem (Kevin Durand, "Wirus"). Dodatkowym problemem może okazać się fakt, że Tyler kończy 18 lat, co oznacza, że zacznie zapominać o kluczach i przygodach.

Jeszcze nigdy... (sezon 3) – 12 sierpnia na Netfliksie

"Jeszcze nigdy..." wraca z 3. sezonem, w którym zobaczymy Devi (Maitreyi Ramakrishnan) w romantycznej relacji z Paxtonem (Darren Barnet). I chociaż teoretycznie wszystko jest jak w bajce, to jednak nie do końca. Inni uczniowie nie stronią od przykrych plotek, Paxtona zaczynają martwić wątpliwości Devi, a do tego wszystkiego pojawia się nowy chłopak hinduskiego pochodzenia – Nirdesh (Anirudh Pisharody), który wydaje się mieć wszystko, by zawrócić w głowie naszej bohaterki.

Ich własna liga (nowość) – 12 sierpnia na Prime Video

"Ich własna liga" to uwspółcześniona wersja filmu Penny Marshall z 1992 roku o kobiecej drużynie baseballowej z czasów II wojny światowej. W serialu zagrają Abbi Jacobson ("Broad City"), Chanté Adams ("Roxanne Roxanne"), D'Arcy Carden ("Dobre Miejsce"), Gbemisola Ikumelo ("Famalam"), Kelly McCormack ("Killjoys"), Roberta Colindrez ("Vida") i Priscilla Delgado ("The Protected"). Jacobson jest także producentką i współtwórczynią, wraz z Willem Grahamem ("Mozart in the Jungle").

Pięć dni w szpitalu Memorial (nowość) – 12 sierpnia na Apple TV+

"Pięć dni w szpitalu Memorial" to nowy serial limitowany Apple TV+, który opowie o tym, co się działo w jednym ze szpitali w Nowym Orleanie po uderzeniu huraganu Katrina. W produkcji opartej na książce Sheri Fink grają m.in. Vera Farmiga ("Hawkeye"), Robert Pine ("CHiPs") i Cherry Jones ("Sukcesja").

Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć (francuski serial) – 12 sierpnia na CANAL+

"Wszystko, czego nie zdążyliśmy powiedzieć" to francuski komediodramat CANAL+ na podstawie książki Marca Levy'ego. Główna bohaterka, Julia Saurel, nigdy nie miała dobrych relacji ze swoim ojcem. Tak jak się mogła spodziewać, trzy dni przed swoim weselem otrzymuje wiadomość, że nie pojawi się on na jej weselu. Tym razem jednak ma dobrą wymówkę: właśnie umarł. Z oczywistych względów jej plany ślubne zamieniają się w pogrzebowe. Jednakże dzień po pochówku Julia otrzymuje pocztą wielką skrzynię, w której znajduje się android z wgraną pamięcią jej ojca. Robot informuje ją, że będzie jednak działać tylko przez tydzień – po siedmiu dniach rozładują się baterie. W jednej z głównych ról występuje Jean Reno ("Leon zawodowiec", "Wielki błękit").

Tales of the Walking Dead (nowość AMC) – 14 sierpnia w USA

"Tales of the Walking Dead" to antologia ze świata "The Walking Dead", która niestety na razie będzie mieć premierę tylko w USA. Serial ma składać się z sześciu odcinków, z których każdy opowie inną historię ze świata żywych trupów. Na nasze ekrany powróci Samantha Morton jako Alpha, w obsadzie są też m.in. Olivia Munn ("X-Men: Apokalipsa"), Terry Crews ("Brooklyn 9-9"), Parker Posey ("Zagubieni w kosmosie"), Anthony Edwards ("Kim jest Anna?") i Poppy Liu ("Dead Ringers"). Showrunnerką serialu jest Channing Powell, scenarzystka i producentka "The Walking Dead" i "Fear the Walking Dead".

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

10 sierpnia

12 sierpnia

14 sierpnia

REKLAMA