Na planie 3. sezonu "Bridgertonów" zauważono Kate i Anthony'ego. Pokazano także wideo zza kulis ich tańca

"Bridgertonowie" (Fot. Netflix)

Serialowi Kate i Anthony z "Bridgertonów" zostali zauważeni na planie zdjęciowym 3. sezonu. Możemy zobaczyć także wideo zza kulis sceny ich tańca 2. sezonu serialu.

Fani niecierpliwie czekają na 3. sezon serialu "Bridgertonowie". W związku z nim pojawiły się dobre wieści: na planie zauważono Jonathana Baileya i Simone Ashley, czyli serialowego Anthony'ego i Kate, parę, która zawładnęła naszymi sercami w 2. sezonie serialu. Dodatkowo możemy zobaczyć, jak ta dwójka przygotowywała się do finałowego tańca na balu w 2. sezonie.

Bridgertonowie – kulisy tańca Kate i Anthony'ego

Pięciominutowe wideo zza kulis nauki tańca do finałowej sceny na balu z 2. sezonu "Bridgertonów" udostępnił na swojej stronie Shondaland. Niestety filmu nie da się wrzucić na naszą stronę, możecie go zobaczyć tutaj.

Widać na nim, jak Jonathan Bailey i Simone Ashley ćwiczą w towarzystwie zawodowych tancerzy pod okiem choreografa Jacka Murphy'ego. Simone Ashley przyznała również, że bardzo niepewnie czuła się w tańcu i nawet kiedyś została wyrzucona ze szkoły tanecznej, bo nie była w tym dobra. I dopiero praca przy "Bridgertonach" wzbudziła w niej na nowo pewność siebie. A Jonathan Bailey dodał:

– Myślę, że czuje się więź poprzez ruch, uważam, że o to w tym chodzi. I myślę, że dla Anthony'ego i Kate to prawdziwy moment wybuchu swego rodzaju wulkanicznego napięcia seksualnego, które pojawia się, ale w sposób, w który oni potrafią zakomunikować to, czego nie są w stanie powiedzieć w inny sposób.

Bridgertonowie – Kate i Anthony na planie 3. sezonu

Pojawiły się także zdjęcia za kulis 3. sezonu "Bridgertonów", gdzie widzimy m.in. Jonathana Baileya i Simone Ashley, którzy powrócili do swoich ról. W nowych odcinkach zobaczymy ich na drugim planie, pierwszy bowiem zostanie oddany w całości Penelope (Nicola Coughlan) i Colinowi (Luke Newton), których związek stanie się główną osią sezonu.

Na kolejnych zdjęciach zza kulis widać całą gromadę Bridgertonów, którzy stoją przed swoim domem. Być może wybierają się na jeden z kolejnych bali lub będą witać kogoś, kto do nich przyjedzie. Poza Anthonym i Kate widzimy na zdjęciach widoczni są również Benedict (Luke Thompson), Colin, Violet (Ruth Gemmell), Hyacinth (Florence Hunt), Eloise (Claudia Jessie), Gregory (Will Tilston) i Francesca (w tej roli nowa aktorka Hannah Dodd, "Flowers in the Attic: The Origin").

Bridgertonowie – serial dostępny na Netfliksie

REKLAMA