Kogo zobaczymy w 11. sezonie "American Horror Story"? W obsadzie nowe oraz dobrze znane twarze

"American Horror Story" (Fot. FX)

W zeszłym miesiącu premierę miał 2. sezon antologii "American Horror Stories" – tymczasem trwają prace nad 11. sezonem "American Horror Story". Kogo zobaczymy?

"American Horror Story" powróciło w zeszłym roku z 10. sezonem o nazwie "Double Feature", ale tej jesieni na naszych ekranach ma zagościć już kolejny 11. sezon. Wszystkie szczegóły wciąż są owiane tajemnicą, ale poznaliśmy kilka nazwisk aktorów, którzy zagrają w nowym sezonie antologii.

American Horror Story – obsada 11. sezonu

Jak podaje serwis Deadline w produkcji Ryana Murphy'ego ponownie wystąpią weterani serialu –  Zachary Quinto ("Murder House, "Asylum"), Billie Lourd ("Kult", "Apokalipsa", "1984", "Double Feature" i antologia "American Horror Stories"), Isaac Powell ("Double Feature") oraz Patti LuPone ("Coven").

Zobaczymy także aktorów z innych produkcji Ryana Murphy'ego takich jak "Pose" oraz "Hollywood". W 11. sezonie mają wystąpić m.in. Sandra Bernhard ("Pose"), Charlie Carver ("Ratched") i Joe Mantello. Część ekipy była już widziana na planie, a ich kostiumy wskazywały na to, że akcja nowego sezonu może rozgrywać się w latach 70. lub 80.

american horror story sezon 11 kto wystąpi

"American Horror Story" (Fot. FX)

A czy w serialu pojawi się Sarah Paulson, która wystąpiła aż w dziewięciu sezonach "American Horror Story"? W niedawnej rozmowie zaznaczyła, że jest otwarta, ale sądzi, że być może jej przygoda z serialem dobiegła już końca:

– To nie jest tak, że nie jestem na to otwarta. Zawsze jestem na to otwarta, ale czuję, że robię to od dawna i ludzie mogą zacząć mieć mnie dość w tym świecie. Pozwólmy komuś innemu krzyczeć, biegać i płakać przez jakiś czas. Inni ludzie też to potrafią! [Chodzi] także o mój system nerwowy. Był czas, kiedy byłam młodsza i mogłam to robić przez całą noc. A teraz myślę – mama jest zmęczona!

Na razie nie podano podtytułu 11. sezonu "American Horror Story", nie ma także oficjalnej daty premiery serialu.

American Horror Story jest dostępne na Disney+

REKLAMA