"Rick i Morty'' – jest pokręcony zwiastun 6. sezonu. Bohaterowie kopią tyłki kosmitom, a na tym nie koniec

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

Wojna z kosmitami, własny podcast, pościgi i wybuchy – to i jeszcze więcej obiecuje zwiastun 6. sezonu "Ricka i Morty'ego. Sanchezowie powracają i to w świetnym stylu!

Już 5 września "Rick i Morty" powrócą na nasze ekrany i będą siać spustoszenie w galaktyce. Machina promocyjna ruszyła pełną parą – niedawno pokazano pierwsze teasery, a teraz możecie obejrzeć pełen zwiastun tego, co nas czeka.

Rick i Morty – zobaczcie zwiastun 6. sezonu 

W 6. sezonie naszych bohaterów spotkamy tam, gdzie widzieliśmy ich po raz ostatni – są w kiepskiej formie i wygląda na to, że szczęście się od nich odwróciło. Czy uda im się stanąć na nogi, by wyruszyć na spotkanie kolejnych przygód? A może pogrążą ich piętrzące się problemy? W zwiastunie widzimy, że dojdzie do krwawej bitwy z kosmitami, możemy liczyć także na nowe technologie, nawiązania do "Szklanej Pułapki". Oczywiście nie zabraknie także pościgów i wybuchów. Zapowiada się, że na nudę nie będzie można narzekać.

Niedawno Justin Roiland, jeden ze współtwórców serialu zapowiedział, że 6. sezon będzie lepszy od poprzedniego. Obiecał powrót do korzeni i podkreślił, że to niezwykle jakościowy sezon.

– Powiem, że [6. sezon] jest nieco bardziej kanoniczny. Naprawdę wynagradza fanów serialu, którzy oglądali do tego momentu. Wydaje mi się więc, że w końcu wracamy z powrotem do rytmu "Ricka i Morty'ego" i myślę, że 6. sezon jest... Nie uważam, że 5. sezon był zły, ale sezon 6 jest, k**wa, niesamowity. To naprawdę jest cholernie jakościowy sezon.

Już wiadomo, że na 6. sezonie przygody "Ricka i Morty'ego" się nie skończą – trwają już zaawansowane prace nad 7. sezonem (scenariusze są gotowe od sierpnia), a ekipa scenarzystów pracuje nad 8. sezonem "Ricka i Morty'ego".

Za sterami 6. sezonu serialu stanęli Justin Roiland oraz Dan Harmon ("Community"), a głosów postaciom ponownie użyczyli Justin Roiland ("Spoza układu"), Sarah Chalke ("Hoży doktorzy"), Chris Parnell ("Saturday Night Live") i Spencer Grammer (Greek").

Rick i Morty sezon 6 – premiera 5 września na HBO Max

REKLAMA