"Niebezpieczne związki" w wersji serialowej. Zobaczcie pierwsze zapowiedzi kostiumowej produkcji Starz

"Niebezpieczne związki" (Fot. Starz)

"Niebezpieczne związki" to jeden z filmowych klasyków, a już niebawem zobaczymy prequel wydarzeń w serialowej wersji. Stacja Starz podzieliła się pierwszymi zapowiedziami.

Serial "Niebezpieczne związki" od stacji Starz przedstawi historię młodej markizy de Merteuil. Zobaczymy sześć odcinków, a premiera w USA zaplanowana jest na 6 listopada. Zobaczcie teaser.

Niebezpieczne związki – zobaczcie teaser serialu

Serial opowiada historię Merteuila i Valmonta pokazując, jak zaczynali jako młodzi kochankowie w paryskich slumsach i wznieśli się na wyżyny francuskiej arystokracji poprzez serię intryg, manipulacji i zdrad, wiecznie oscylując między miłością a wojną.

W głównych rolach wystąpią Alice Englert, ("Ratched", "Top of the Lake") jako Camille, która zostaje przyjęta przez obecną Markizę de Merteuil (Lesley Manville, "Harlots") i nawiguje swoją własną ścieżką w świecie mężczyzn, wykorzystując moc tajemnic, aby odzyskać kontrolę i Nicholas Denton ("Glitch") jako Valmont, który nie zatrzyma się przed niczym, aby odzyskać swój tytuł, który niedawno został mu odebrany.

W serialu wystąpią także m.in.  Carice van Houten ("Gra o tron"), Paloma Faith ("Pennyworth"), Michael McElhatton ("Gra o tron"), Nathanael Saleh ("List do króla"), Hakeem Kae-Kazim ("Dynastia"), Colette Dalal Tchantcho ("Domina"), Lucy Cohu ("Ripper Street"). Twórczynią produkcji jest Harriet Warner ("Tell Me Your Secrets").

Na ten moment nie wiadomo kiedy i na jakiej platformie serial będzie dostępny w Polsce.

Niebezpieczne związki – premiera 6 listopada w USA

REKLAMA