Jakie seriale w tym tygodniu? Swoje premiery mają "Mecenas She-Hulk", "Echa" i "Siostry na zabój"

"Mecenas She-Hulk" (Fot. Marvel)

W nadchodzącym tygodniu czekają nas nowości. Zobaczymy "Mecenas She-Hulk", "Echa" i "Siostry na zabój", ale nie zabraknie też kontynuacji. Z 2. sezonem powrócą "Grzechy przeszłości".

Mecenas She-Hulk (nowość) – 18 sierpnia na Disney+

"Mecenas She-Hulk" to serial z Tatianą Maslany ("Orphan Black") w roli Jennifer Walters, kuzynki Hulka i tytułowej prawniczki, która zyskuje supermoce. Jennifer siłą rzeczy z dnia na dzień staje się rozpoznawalną prawniczką superbohaterów. W obsadzie oprócz Maslany znajdują się Mark Ruffalo jako Bruce Banner/Hulk, Tim Roth (Twin Peaks") jako Emil Blonsky/Abominacja, Ginger Gonzaga ("Kidding") jako najlepsza przyjaciółka Jennifer, Renée Elise Goldsberry ("Girls5Eva") jako Amelia i Jameela Jamil ("Dobre Miejsce") jako Titania. Reżyserują Kat Coiro i Anu Valia, a główną scenarzystką jest Jessica Gao.

Echa (nowość) – 19 sierpnia na Netfliksie

"Echa" to thriller Netfliksa, w którym bliźniaczki Leni i Gina (Michelle Monaghan, "Mesjasz") poza twarzą dzielą także sekret – od dziecka potajemnie zamieniają się miejscami. Teraz, jako dorosłe kobiety dzielą dwa domy, dwóch mężów i dziecko. Wszystko w ich perfekcyjnie zaaranżowanym świecie staje pod znakiem zapytania, gdy jedna z nich znika w tajemniczych okolicznościach. W rolach mężów bliźniaczek występują Matt Bomer ("Doom Patrol") i Daniel Sunjata ("Graceland). W serialu grają także m.in. Ali Stroker ("Ozark"), Karen Robinson ("Schitt's Creek"), Rosanny Zayas ("Słowa na L: Generacja Q"), Michael O’Neill ("Council of Dads"), Celia Weston ("The Secret: Dare to Dream") oraz Gable Swanlund ("Armed").

Siostry na zabój (nowość) – 19 sierpnia na Apple TV+

"Siostry na zabój" to czarna komedia o siostrach Garvey, które zawsze trzymały się razem. Kiedy umiera ich szwagier, ubezpieczyciel rozpoczyna śledztwo w sprawie jego śmierci – i siostry, z których każda miała powód, aby go zabić, znajdują się na celowniku. W rolach głównych występują Sharon Horgan ("Catastrophe") i Eve Hewson ("Co kryją jej oczy"). Twórczynią serialu jest Sharon Horgan. Premiera 19 sierpnia na Apple TV+.

Pozostałe premiery seriali w tym tygodniu

17 sierpnia (środa)

18 sierpnia (czwartek)

19 sierpnia (piątek)

REKLAMA