Co czeka Devi w 4. sezonie "Jeszcze nigdy..."? Twórczynie wyjaśniają, dlaczego to będzie ostatnia seria

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Kilka dni temu na Netfliksie pojawił się 3. sezon "Jeszcze nigdy...". Już wiadomo, że powstanie kolejna seria, na której zakończy się historia Devi. Skąd ta decyzja i co nas czeka?

"Jeszcze nigdy..."  to jedna z najlepszych oryginalnych młodzieżówek od Netfliksa. Serial powrócił z 3. sezonem, a prawdopodobnie w przyszłym roku na nasze ekrany zawita finałowy sezon. Skąd decyzja by kończyć produkcję?

Jeszcze nigdy – czemu 4. sezon będzie ostatnim?

Producentka Mindy Kaling wraz z showrunnerką Lang Fisher w rozmowie z Entertainment Weekly wyjaśniły powody swojej decyzji.

– To trudne, kiedy tworzysz serial o liceum, ponieważ nie możesz trzymać ich w liceum na zawsze. Obsada staje się coraz starsza. Wtedy zaczynasz mieć 30-latków chodzących do liceum i ciężko jest ich zabrać na studia. Myślę, że czuliśmy, że to jest to, to jest dobre. Możemy opowiedzieć tę historię i zakończyć ją w taki sposób, w jaki chcemy, na wysokim poziomie, naprawdę zakończyć ostatni rok szkolny i będzie to satysfakcjonujące – powiedziała Lang Fisher.

jeszcze nigdy sezon 4 czemu ostatni

"Jeszcze nigdy..." (Fot. Netflix)

Z kolei Mindy Kaling jest przekonana, że gdy za kilka lat powróci do "Jeszcze nigdy..." będzie zadowolona, że serial zakończono na czterech sezonach.

– Skończyliśmy [pisać] 4. sezon i jest dobrze. To tylko świadectwo tego, jak ciężko jest pożegnać się z postaciami, które uwielbiasz pisać. Pisarzom zajmuje trochę czasu, aby zrozumieć bohaterów. Piszesz pilota, potem zatrudniasz ludzi i wchodzisz w ten rytm, dlatego tak wiele seriali trwało o pięć sezonów za długo. Czuję jednak, że za kilka lat spojrzę na to z perspektywy czasu i powiem: "To była dobra decyzja, by to się skończyło w tamtym momencie".  Ale w tej chwili nie jestem gotowa, by to zaakceptować.

Jeszcze nigdy – finał sprawi, że opadną nam szczęki?

A czego możemy spodziewać się finałowej serii? Jaren Lewison (serialowy Ben) zapowiedział w wywiadzie dla Radio Times, że zdecydowanie jest na co czekać. Zdaniem aktora będzie to najlepszy sezon z naprawdę emocjonującym finałem.

– Na koniec tego finału, czuję, że fanom opadną szczęki, będą siedzieć przez jakieś dwie minuty, przetwarzać to, że jeden z ich ulubionych seriali właśnie się zakończył i po prostu będą szczęśliwi i wdzięczni. I będą naprawdę podekscytowani tym serialem.

Na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie zobaczymy finałowy sezon. W oczekiwaniu na kolejne informacje, zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją 3. sezonu "Jeszcze nigdy...".

3. sezon Jeszcze nigdy jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA