6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Louie" (Fot. FX)

"Louie" (Fot. FX)

"Louie" wróci dopiero w 2014 roku. "Revolution" stabilizuje oglądalność, "Plotkara" powraca z fatalnym wynikiem. Piękna i Bestia nieźle się prezentują na nowym plakacie "Beauty and the Beast". A poza tym "The Big Bang Theory", "Parks and Recreation", "The Secret Life of the American Teenager". Możliwe spoilery!

1. "Louie" wróci dopiero w 2014 roku. Dopiero w 2014 roku powróci z 4. sezonem "Louie". Skąd taka długa przerwa? Poprosił o nią Louis C.K., który sam pisze, reżyseruje i gra w swoim serialu. Przerwę zamierza wykorzystać na występy stand-upowe. Według planu produkcja nowych odcinków zacznie się w październiku 2013 roku, a początek emisji będzie miał miejsce w maju 2014 roku.

2. "Revolution" stabilizuje oglądalność, CW w trudnej sytuacji. Poniedziałkowy wieczór znów wygrywa NBC. Oglądalność "Revolution" spadła o 3% - ale to właściwie nie jest żaden spadek - do poziomu 8,2 mln/3,1. Lekko urosło "Castle" (10,5 mln/2,2) i "Hawaii Five-0" (9 mln/2,2), a także "Partners" (6,35 mln/2,2), którego 3. odcinek był moim zdaniem najlepszy ze wszystkich. Fatalnie wypadają wszystkie seriale CW. Jeszcze pięć lat temu "Plotkarę" oglądało 3,5 mln ludzi, w poniedziałek premierę 6. sezonu zobaczyła garstka widzów - 0,77 mln/0,4. Niewiele lepiej ma się "90210" (0,96 mln/0,5). Czy to już koniec CW"? - pyta Buddy TV. I coś w tym pytaniu niewątpliwie jest.

3. Tammy 2 powróci w "Parks & Rec". Ron Swanson w tym sezonie "Parks and Recreation" też się nie ukryje: Megan Mullally powróci jako Tammy 2. Zobaczymy ją w 9. odcinku, zatytułowanym "Ron and Diane".

4. Piękna i Bestia na nowym plakacie. TVLine prezentuje nowy plakat promujący "Beauty and the Beast". Serial rusza 11 października.

5. Astronauta Buzz Aldrin w "TBBT". W halloweenowym odcinku "The Big Bang Theory", zatytułowanym "The Holographic Excitation" pojawi się astronauta Buzz Aldrin. Zagra samego siebie.

6. "The Secret Life of the American Teenager" zakończy się po 5. sezonie. ABC Family zamierza zakończyć "The Secret Life of the American Teenager" po 5. sezonie, który ruszy w marcu i będzie liczył 12 odcinków.