"Biały Lotos" – zobaczcie zdjęcia z 2. sezonu serialu. Urokliwa Sycylia, Tanya, nowi bohaterowie i nie tylko

"Biały Lotos" (Fot. HBO)

Gorąca Sycylia, nowi bohaterowie i znana widzom Tanya – to i jeszcze więcej czeka nas w 2. sezonie "Białego Lotosu". Dokładnej daty premiery wciąż brak, ale pokazano zdjęcia.

Ekipa "Białego Lotosu" wciąż pracuje na planie 2. sezonu, ale co jakiś czas w sieci pojawiają się nowe informacje. Niedawno w klipie promującym HBO Max zasugerowano, że nie tylko Tanya wróci, a teraz pokazano zdjęcia.

Biały Lotos sezon 2 – zdjęcia. Tanya powraca

Zgodnie z opisem, w 2. sezonie akcja przeniesie się na Sycylię. Poznamy masę nowych bohaterów, powróci również Jennifer Coolidge jako Tanya. Bohaterka będzie podróżować ze swoją asystentką Portią (Haley Lu Richardson).

biały lotos sezon 2 zdjęcia

"Biały Lotos" (Fot. HBO)

biały lotos sezon 2 zdjęcia

"Biały Lotos" (Fot. HBO)

Czego możemy spodziewać się w 2. sezonie? Twórca serialu Mike White zapowiedział, że akcja skupi się wokół "seksualnej polityki".

– Zdecydowanie czuć, że to "Biały Lotos"; temat jest inny. Nie chodzi o dynamikę władzy, bardziej o mężczyzn i kobiety oraz politykę seksualną – powiedział w rozmowie z Deadline.

biały lotos sezon 2 zdjęcia

"Biały Lotos" (Fot. HBO)

Parę słów od siebie dodał także producent wykonawczy David Bernard – w rozmowie z The Hollywood Reporter obiecał, że nie będzie to "odgrzewany kotlet".

– To, z czego jestem naprawdę dumny w 2. sezonie, to zupełnie inny pomysł. 1. sezon jest bardzo hawajski. 2. sezon jest sycylijski i dotyczy problemów, które się tam dzieją – kulturowe, tematyczne pomysły na Sycylię są oczywiście znacznie inne niż Hawaje. Kiedy oglądasz 2.sezon, nie będziesz miał poczucia: "och, to powtórka z rozrywki". To historia z własnym morałem i klimatem.

W 2. sezonie zagrają m.in. Sabrina Impacciatore ("Napoleon i ja"), Theo James ("Sanditon") i Meghann Fahy ("Dziewczyny nad wyraz"), Aubrey Plaza ("Parks and Recreation"), Will Sharpe ("Flowers") oraz Leo Woodall ("Cherry"). Początek emisji jest planowany na październik tego roku.

Biały Lotos – 2. sezon w październiku na HBO

biały lotos sezon 2 zdjęcia

"Biały Lotos" (Fot. HBO)

REKLAMA