10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hart of Dixie" (Fot. CW)

"Hart of Dixie" (Fot. CW)

"Made in Jersey" skasowane. Fatalna oglądalność "Hart of Dixie", NBC wciąż trzyma się mocno. Eric Dane w pilocie Michaela Baya. Matt Bomer w "The New Normal". A oprócz tego "Revolution", "Psych", "Supernatural", "Parks and Recreation". Możliwe spoilery!

1. "Made in Jersey" skasowane. Mamy pierwszą w tym roku ofiarę: stacja CBS anulowała "Made in Jersey". Od 2 listopada serial zostanie zastąpiony w ramówce przez nowe odcinki "Undercover Boss".

2. Kolejny dobry wieczór NBC, fatalny wynik "Hart of Dixie". We wtorkowy wieczór znów świetnie oglądało się "The Voice" (11,9 mln/4,4) i "Go On" (6,95 mln/2,8), urosło też nieco "The New Normal" (5 mln/2,0). "Vegas" spadło o 3% (11,8 mln/2,0), co oznacza, że oglądalność serialu chyba już się stabilizuje. Największa porażka wieczoru? 40-procentowy spadek "Hart of Dixie" (1,2 mln/0,4). Chyba czas znów zacząć bać się o ten serial.

3. Eric Dane w głównej roli u Michaela Baya. Michael Bay robi dla TNT pilota "The Last Ship", postapokaliptycznego serialu o załodze niszczyciela USA Navy, która przetrwała pandemię dziesiątkującą ludzkość. Główną rolę, kapitana Toma Chandlera, który jest urodzonym liderem, a także kochającym mężem i ojcem, zagra Eric Dane. W jego załodze znajdą się: Michaela McManus, Charles Parnell, Travis Van Winkle, Christina Elmore i Sam Spruell. Czyli na statku nie zabraknie ani pięknych kobiet, ani przystojnych mężczyzn.

4. Neve Campbell w "Chirugach". Tymczasem w "Chirurgach" zobaczymy Neve Campbell, która zagra jedną z sióstr Dereka. Pojawi się przynajmniej w kilku odcinkach.

5. Nowy plakat "Supernatural". Tak prezentują się bohaterowie "Supernatural" na nowym plakacie.

6. Poznajcie żonę Jerry'ego z "Parks & Rec". Christie Brinkley zagra żonę Jerry'ego w "Parks and Recreation" - donosi EW. Co oznacza, że żona Jerry'ego jest naprawdę piękna i nic dziwnego, że mają razem śliczną córkę. Aktorka pojawi się w 5. odcinku, zatytułowanym "Ron and Diane".

7. Zobaczcie mapę świata "Revolution". Świat "Revolution" to nie tylko państwo gen. Monroe. Tutaj możecie obejrzeć tę mapę szczegółowo.

8. NBC pokaże "Mockingbird Lane" w Halloween. Stacja NBC zainwestowała jakieś 10 mln dolarów w pilota remake'u "Rodziny Potwornickich" - ale serialu raczej już nie będzie. Jak z tego wybrnąć? NBC wymyśliło, że zaprezentuje pilota w okolicach Halloween, prawdopodobnie 26 października, przed "Grimmem". Jeśli jakimś cudem oglądalność będzie wysoka, szefostwo stacji zastanowi się nad zamówieniem większej liczby odcinków. Na razie są to nieoficjalne informacje. Bryan Fuller i tak może nie mieć czasu na "Mockingbird Lane", bo jest zajęty "Hannibalem".

9. Matt Bomer w "The New Normal". Matt Bomer znów zagra u Murphy'ego. Tym razem wpadnie do "The New Normal", by zagrać byłego chłopaka Bryana (Andrew Rannells).

10. "Psych" wróci w lutym. USA Network ustalił w końcu datę premiery 7. sezonu "Psych" - na 27 lutego 2013. Nowa seria będzie mieć 16 odcinków. Wśród nich będzie 100. odcinek, który utrzymany zostanie w musicalowym stylu.